یک پرسپولیسی چطور هلی‌کوپتر شد؟

یک پرسپولیسی چطور هلی‌کوپتر شد؟

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص شرایط کنونی هانوفر، علت لقب هلی کوپتر و آرزوی مربیگری در بوندس لیگا صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید هاشمیان در مصاحبه با سایت neuepresse در خصوص شرایط کنونی هانوفر صحبت کرد و از علت لقب هلی‌کوپتر گفت.

هاشمیان اظهار داشت: من همه بازی‌های تیم‌های سابقم را می‌بینم. ایرانی‌ها عاشق فوتبال هستند و با فوتبال زندگی می‌کنند. تمام فرزندان من می‌خواهند یک ستاره شوند.

وی ادامه داد: در خصوص لقب هلی‌کوپتر باید بگویم که در زمان دوران بازیگری‌ام در باشگاه هامبورگ، فرانک پاگلزدورف به من گفت که شبیه هلی‌کوپتر هستم زیرا می‌توانم خوب بپرم و ضربه بسیار خوبی با سر بزنم. این لقب با من با من ماند و در تیم‌های بوخوم، هانوفر و حتی بایرن در کنار من بود.

هاشمیان گفت: هانوفر نیازمند تقویت است ولی باز هم من فکر می‌کنم این تیم می‌تواند به بوندس لیگای یک صعود کند. در ضمن این تیم اکنون شانس بزرگی برای قهرمانی در جام حذفی آلمان دارد. باید با لایپزیگ روبه‌رو شود که تیم بسیار خوبی است.

وی در انتها ادامه داد: من برای هانوفر ۳ سال بازی کردم. شهر اینجا فوق العاده است. این تیم به لیگ دسته اول تعلق دارد و شما باید این استراتژی را توسعه دهید. یک روزی دوست دارم در بوندس لیگا مربی تیمی شوم که برای آنها بازی کرده‌ام ولی در حال حاضر برای همکارانم صمیمانه آرزوی موفقیت می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

  • شرایط سربازی امیری بررسی می‌شود

  • ببینید | تجمید پیج رسمی لیگ اروپا از مهدی طارمی

  • وقتی حسن یزدانی شوکه شد!/عکس

    ۲۵۷ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *