یحیی برای جذب بازیکن خارجی شرط گذاشت

یحیی برای جذب بازیکن خارجی شرط گذاشت

سرمربی پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی شرط مهمی گذاشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی کماکان اعتقاد دارد تیم فوتبال پرسپولیس نیاز به جذب حداقل یک مهاجم دارد تا کنار عبدی و پاکدل خیالش تا حدی راحت شود. در تمام هفته ها و ماه های گذشته اسامی زیادی به عنوان نفرات مورد نظر کادرفنی برای حضور در جمع سرخ پوشان مطرح شدند. از کی روش استنلی تا پریرا و بابایی و حتی شروین بزرگ که هرگز مشخص نشد در لیست یحیی حضور داشت یا نه اما درنهایت هیچ کدام از این نفرات نتوانستند به پرسپولیس منتقل شوند. حالا پرسپولیس با به پایان رسیدن زمان و نقل و انتقالات نیم فصل، به دنبال جذب یک بازیکن آزاد است، یک مهاجم خارجی.

برهمین اساس چند ایجنت‌ که ارتباط خوبی با یحیی دارند، فیلم های زیادی از مهاجم‌های بدون تیم را در اختیار گل محمدی قرار داده اند و قرار است یحیی یکی از آن ها را برای انتقال به پرسپولیس پسند کند. اما واقعیت ماجرا این است یحیی همان طور که پیش تر در نشست های خبری خود اعلام کرد اعتقاد زیادی به انتخاب بازیکن از روی فیلم ندارد و تاکید دارد برای انتخاب یک بازیکن باید فوتبالش را از نزدیک ببیند. به تمام این ها ترس سرمربی پرسپولیس را از جذب مهاجم بی کیفیت نیز اضافه کنید.

به هرحال یحیی به هیچ وجه دوست ندارد اتفاق هایی که در زمان حضور استوکس و اوساگونا در پرسپولیس رخ داد یک بار دیگر گریبانگیرش شود و به همین دلیل ترجیح می دهد برای جذب مهاجم عجله ای به خرج ندهد. حالا باید دید بالاخره پرسپولیس چه زمانی و در چه مقطعی لیست خود را پر کرده و از سهمیه آزادش بهره می برد.نکته جالب در خصوص جذب مهاجم خارجی این است که یحیی گل محمدی بازیکنی را می خواهد که آمادگی خوبی داشته باشد و خیلی زود بتواند در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد. از همین رو یحیی از مدیران پرسپولیس خواست که به فکر جذب بازیکنی باشند که حداکثر یک یا دو ماه از فسخ قراردادش گذشته باشد و به لحاظ بدنی فرم خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

  • محرومیت سراجی لغو شد

  • حضور حسین کلانی در تمرین پرسپولیس/عکس

  • پیروزی دختر تاریخ ساز تنیس در بخش دونفره تور جهانی برزیل

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *