گل محمدی: حق ما باخت و مساوی نبود!

گل محمدی: حق ما باخت و مساوی نبود!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:به اندازه کافی موقعیت ایجاد کردیم که بازی را ببریم اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: وقتی روند و کلیت بازی را نگاه می‌کنیم، می‌بینیم حتی مستحق مساوی هم نبودیم. با موقعیت‌های زیادی که درست کردیم، می‌توانستیم بازی را ببریم اما امروز روز خوش‌شانسی و خوب ما نبود. تیم حریف فقط یک بار جدی به دروازه ما نزدیک شد و دو گل زد. به صنعت نفت تبریک می‌گویم زیرا زحمت کشید و برای برد تلاش کرد اما حق ما باخت نبود. حتی مساوی هم نبود.

وی ادامه داد: موقعیت‌ها را یکی پس از دیگری از دست دادیم. در برخی بازی های طول فصل از این اتفاقات می‌افتد و نمی توانیم خیلی به عملکرد بازیکنان‌مان ایراد بگیریم. خیلی زحمت کشیدند تا این بازی را ببرند اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: هنوز تا پایان بازی‌ها ۹ هفته دیگر داریم و هیچ وقت ناامید نمی‌شویم. برای اینکه بتوانیم به قهرمانی برسیم، تلاش خود را بیشتر می‌کنیم. می‌دانم کار خیلی سخت‌تر می‌شود اما باید بیشتر تلاش کنیم و بیشتر زحمت بکشیم تا موفق شویم.

گل‌محمدی در مورد اینکه به نظر می‌رسد تقویت نشدن مناسب تیم در نیم فصل تاثیر خودش را روی عملکرد پرسپولیس گذاشته است، توضیح داد: بعد از باخت ممکن است برخی‌ تعبیر دیگری از این صحبت‌های من داشته باشند اما خیلی از مشکلات موجود به دلیل مشکلات مالی تیم است. از ابتدای فصل درگیر این بحث‌ها بودیم. به حدی بدقولی کردند و مشکلات اینچنینی داشتیم که نمی‌توان الان زیاد درباره آنها صحبت کرد.

وی ادامه داد: اتفاقاتی برای تیم افتاد، نتوانستیم بازیکن بگیریم، پنجره پرسپولیس بسته بود و حتی بازیکن گرفتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. همه این‌ها به دلیل مشکلاتی بود که پرسپولیس در بحث مالی داشته و دارد. همه می‌دانند مشکلات چه بوده اما الان زمان صحبت کردن درباره آنها نیست.

بیشتر بخوانید:

  • علی‌منصور دوباره یقه پرسپولیس را گرفت!

  • گل بدون جشن تبریزی به استقلال/عکس

  • دانشگر: چرا استقلال را تضعیف کردند؟

    ۲۵۷ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *