گل‌محمدی: هر بازی برای ما فینال است

گل‌محمدی: هر بازی برای ما فینال است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش بازی ساده‌ای برابر صنعت نفت آبادان در پیش ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی آبادان مهمان صنعت نفت آبادان است. یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: خوشحالم که در کنار مردم آبادان که مظهر خنده و عشق و مقاومت بودند هستم. یاد شهدا را گرامی می‌داریم. وقتی به این شهر می‌آیم حس خوبی دارم و از همه تشکر می‌کنیم که از ما استقبال خوبی داشتند. بازی مهمی در پیش داریم. هر هفته که به پایان بازی‌ها نزدیک می‌شویم حساسیت بیشتر می‌شود و هر بازی عین فینال و خود فینال است.

او گفت : صنعت نفت آبادان تیم خوبی است و در لیگ نتایج خوبی گرفته است. به آقای منصوریان تبریک می‌گویم که دارای ایده و تاکتیک هستند. قطعا هم برای آنها و هم برای ما بازی راحتی نیست. باید از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنیم. از بازیکنانم می‌خواهم با دوندگی بالا بازی خوبی به نمایش بگذارند. هدف ما کسب سه امتیاز است. دوست داریم هم نتیجه بگیریم و هم هواداران لذت ببرند.

او درباره غایبان تیمش هم گفت: هفته‌هاست که عالیشاه، آل‌کثیر و سیامک نعمتی را در اختیار نداریم. میلاد سرلک هم تازه مصدوم شده و در اختیار نداریم. سعید آقایی هم محروم است.

بیشتر بخوانید

  • ماجرای هیس طارمی به هواداران اسپورتینگ

  • طارمی به خاطر پرسپولیس پیشنهاد لیگ انگلیس را رد کرد

  • های‌فایو جالب مجیدی با بازیکن مورد علاقه‌اش/عکس

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.