گلزن استقلالی ها زیر ذره بین اسکوچیچ

گلزن استقلالی ها زیر ذره بین اسکوچیچ

جعفر سلمانی باز هم برای تیمش گل ۳ امتیازی زد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سلمانی که پیوستنش به استقلال در نقل و انتقالات تابستانی باعث تعجب هواداران این تیم شده بود و تقریبا بیشتر آنها حس خوبی به این انتقال نداشتند، تبدیل به یک مهره تاثیرگذار در ترکیب تیم فرهاد مجیدی شده است.

بعد از گلزنی مقابل هوادار در هفته اول و باز کردن دروازه سپاهان در هفته دهم، جعفر سلمانی باز هم زننده گل سه امتیازی استقلال بود و در روزی که به نظر می‌رسید دروازه ایمان صادقی طلسم شده، سلمانی قفل دروازه او را شکست تا فاصله استقلال با پرسپولیس را به ۵ امتیاز برساند.

سلمانی جدا از ۹ امتیازی که تا امروز به تنهایی برای استقلال به ارمغان آورده، در دو بازی مهم دیگر هم در پیروزی استقلال نقش مهمی داشته و با پاس گلهای او بود که شاگردان مجیدی موفق شدند ذوب آهن را در لیگ و پیکان را در جام حذفی شکست دهند.

حالا دیگر کسی به سلمانی به چشم یک خرید عجیب و غریب نگاه نمی‌کند و اتفاقا طرفداران استقلال از خرید تابستانی تیمشان، تا حدود زیادی راضی هستند به خصوص آنکه این ۹ امتیاز می‌تواند نقش مهمی در قهرمان شدت آنها در لیگ بیست و یکم داشته باشد.شنیده ها حاکی از آن است که سلمانی شانس خوبی برای دعوت مجدد به تیم ملی برای اردوی بعدی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

  • بگذارید یزدانی و مرادمند فردا بازی کنند!

  • رونمایی یحیی از بازیکن جدید سرخ پوشان

  • پایان کار فوق ستاره پرتغالی؟

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *