گرت بیل: کار رسانه‌های اسپانیایی منزجر کننده است

گرت بیل: کار رسانه‌های اسپانیایی منزجر کننده است

بال ولزی تیم فوتبال رئال مادرید به گزارش رسانه‌های اسپانیایی درباره تناقض در گفته‌های او برای بازی در رده باشگاهی و ملی پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گرت بیل بامداد امروز (جمعه) با گلی که در پیروزی ۲ بر یک تیم ملی ولز برابر اتریش به ثمر رساند، نشان داد که نه تنها هیچ مصدومیت و مشکلی برای بازی کردن ندارد بلکه انگیزه‌اش برای درخشش و گلزنی در رده ملی بیشتر از چیزی است که در رئال مادرید نشان می‌دهد. همین موضوع سبب شد که رسانه‌های اسپانیایی و هواداران با زبان کنایه به عدم حضور بیل در بازی‌های اخیر رئال مادرید از جمله ال‌کلاسیکو به بهانه مصدومیت صحبت کنند. در این میان برخی نشریات اسپانیایی از بیل به عنوان «پارازیت» یاد کردند و حضور او در اردوی تیم ملی ولز با وجود ادعای مصدومیت را به شیوه‌ای کنایه‌آمیز «معجزه ولز» توصیف کنند.

بیل پس از بازی تیمش برابر اتریش در این خصوص که آیا پاسخ برای رسانه‌های اسپانیایی دارد گفت: خیر. راستش نیازی به پیام دادن به آنها نمی‌بینم. این کار فقط وقت تلف کردن است.

بیل ادامه داد: کاری که آنها می‌کنند منزجر کننده است. آنها باید از خودشان خجالت بکشند. من اصلاً خودم را درگیر چنین مسائلی نمی‌کنم. تمام.

بیشتر بخوانید:

بررسی سید احتمالی ایران در قرعه‌کشی جام‌جهانی

اتفاق عجیب در انتخابی جام‌جهانی؛ یک بازی با ۴۱ دقیقه وقت اضافه!

جهانبخش به ایران رسید

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *