کنعانی‌زادگان ،پاسخگوی تهمت به یزدانی باشد

کنعانی‌زادگان ،پاسخگوی تهمت به یزدانی باشد

تسنیم نوشت: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و استقلال گفت: بزرگ‌ترهای تیم ملی باید بررسی کنند تهمتی که محمدحسین کنعانی‌زادگان به سیاوش یزدانی زده است، درست بوده یا نه؟

مهدی پاشازاده ، درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال، اظهار داشت: وقتی استقلال در لیگ برتر صدرنشین و در جام حذفی به مرحله بعدی صعود کرده است، یعنی شرایط خوبی دارد. لیگ امسال ضعیف و هیچ تیمی ثبات لازم را نداشته است ولی استقلال به نسبت سایر تیم‌ها شرایط بهتری دارد و صدرنشین است.

وی در مورد انتقادهای فرهاد مجیدی علیه اسکوچیچ و عذرخواهی‌اش از سرمربی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: مجیدی نظر شخصی‌اش را گفته است. سرمربی هر تیمی می‌تواند این انتقادها را مطرح کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درخصوص اظهارات سیاوش یزدانی علیه محمدحسین کنعانی‌زادگان در رابطه با پرونده این بازیکن در کمیته اخلاق گفت: خیلی بد است چنین اتفاقی در سطح ملی بیفتد. این ماجرا شکل قشنگی ندارد و اگر کنعانی‌زادگان چنین تهمتی زده است، باید پاسخگو باشد. کمیته اخلاق رأی داده است ولی نباید مشابه چنین اتفاقی دوباره تکرار شود. قانون باید برای همه یکسان باشد.

پاشازاده خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترهای تیم ملی و فدراسیون این مسئله را جمع و جور کنند. ابتدا باید بررسی کنند چنین تهمتی زده شده است یا نه. اگر کنعانی‌زادگان چنین تهمتی زده باشد، باید پاسخگو باشد. به این راحتی نیست به کسی اتهام زده شود. یزدانی این واکنش را داشته است و شاید اگر فرد دیگری بود، برخورد شدیدتری می‌کرد. برای فوتبال ما خوشایند نیست شاهد این اتفاقات باشد. مردم همه بازیکنان سطح ملی را به یک چشم می‌بینند و از این اتفاقات فقط فوتبالی‌ها ضرر می‌کنند.

بیشتر بخوانید

  • ماجرای حضور مسعود اوزیل در استقلال

  • مبلغ انتقال آزمون به لورکوزن فاش شد

  • برکناری و عزل عزیزی‌خادم رسمی شد

251253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *