کرونایی‌ترین اردوی تاریخ تیم ملی فوتبال

کرونایی‌ترین اردوی تاریخ تیم ملی فوتبال

ورزش سه نوشت: چهار عضو موثر تیم ملی ایران را در کره جنوبی همراهی نخواهند کرد.

با مثبت شدن تست کرونای مهدی طارمی تعداد نفراتی که در سفر به کره به دلیل درگیری با این ویروس تیم ملی را همراهی نمی‌کنند به چهار نفر رسید.
به جز مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم و همین‌طور سامان قدوس وینگر ایرانی تیم برنتفورد در لیگ جزیره درگیر کرونا شدند. از اعضای کادر تیم ملی هم کریم باقری به دلیل مثبت شدن تست کرونا به سفر کره جنوبی نرفت تا این اردو کرونازده‌ترین اردوی تاریخ تیم ملی باشد.
تیم ایران در اولین بازی از این مرحله در برابر سوریه هم دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم را به دلیل ابتلا به این بیماری در اختیار نداشت اما در سایر مسابقات کمتر از این بابت دچار صدمه شده بود. با این حال درست در شرایطی که حساس‌ترین بازی سال پیش‌روی تیم ملی است، ایران سه مهره کلیدی خود را به این دلیل از دست داده است.

این درحالی است که هنوز وضعیت سایر لژیونرهای تیم ملی صحبتی مطرح نشده است. البته سردار آزمون امروز در ترکیب ثابت لورکوزن قرار داشت تا حضور او در اردوی تیم ملی قوت قلبی برای اسکوچیچ باشد. همچنین علیرضا بیرانوند، علی قلی زاده و سه بازیکن شاغل در یونان نیز به همراه امیر عابدزاده به تیم‌ملی ملحق خواهند شد.
مسئله زمان و روز برگزاری مسابقه ایران کره، از دیگر مشکلات تیم ملی برابر کره است و به نظر می‌رسد تیم ملی تنها با یک جلسه تمرینی پیش از مسابقه، باید به این مصاف برود. با اتفاقات رخ داده پنج بازیکن اصلی تیم ملی در این جلسه تمرینی حاضر نخواهند بود تا ایران با ترکیبی جدید آماده رقابت با کره شود.

بیشتر بخوانید:

  • آرزوی سال نوی اسکوچیچ برای ایرانیان/عکس

  • سردار دوباره در آلمان ناکام ماند/عکس

  • پیام نوروزی کالدرون به مردم ایران/عکس

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *