کاپیتان‌های پرسپولیس با یک سال اختلاف سنی!/عکس

کاپیتان‌های پرسپولیس با یک سال اختلاف سنی!/عکس

سپهر حیدری و سیدجلال حسینی در حالی کنار یکدیگر قرار گرفتند که سالها همبازی بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاید قابل باور نباشد اما سپهر حیدری تنها یک سال از سیدجلال حسینی بزرگتر است و در عین حال هفتمین سال بازنشستگی خود را سپری می‌کند اما سیدجلال در تلاش است تا با پرسپولیس به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسد.

حیدری که از اولین سال تأسیس لیگ حرفه‌ای ایران با پیراهن ذوب آهن در فوتبال ایران نقش آفرینی کرد، پس از ۷ سال بازی در این تیم به پرسپولیس پیوست و در روزهایی که سیدجلال پیراهن سایپا و سپاهان را برتن داشت، با سرخپوشان سه عنوان قهرمانی به دست آورد.

کاپیتان‌های پرسپولیس با یک سال اختلاف سنی!/عکس

او که زننده گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم بود، حتی به کاپیتانی پرسپولیس هم رسید اما پیش از اینکه سیدجلال به پرسپولیس بیاید، اردوی این تیم را به مقصد مس کرمان و سپس ذوب آهن ترک کرد و سرانجام در تابستان ۱۳۹۴ از فوتبال خداحافظی کرد.

این دو برای مدتی بایکدیگر در تیم ملی همبازی بودند اما سیدجلال پس از ۳۴ سالگی، روزهای استثنایی اش را تازه آغاز کرد و در حالی که بیشتر فوتبالیست‌ها در این سن و سال به خداحافظی از فوتبال فکر می‌کنند، او ده جام مختلف را با پرسپولیس بالای سر برد و در دو فینال لیگ قهرمانان آسیا بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست که رکوردی دست نیافتی به نظر می‌آید.

کاپیتان‌های پرسپولیس با یک سال اختلاف سنی!/عکس

سپهر حیدری و سیدجلال شاید در یک تیم فرضی به تیم منتخب پرسپولیس راه پیدا کنند اما شاید خیلی از هواداران پرسپولیس دوست داشتند که سیدجلال خیلی زودتر به تیمشان بیاید تا در قهرمانی خاطره انگیز لیگ هفتم نیز برای این تیم به میدان می‌رفت.

سیدجلال و حیدری روی هم ۳۷۷ بار پیراهن پرسپولیس را برتن کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

  • گلر استقلال بازی با تراکتور را از دست داد

  • قلعه نویی: فردا یکی از 13 فینال را پیش رو داریم

  • سرقت از منزل مدافع آلومینیوم اراک

251253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *