کار خیر مخفیانه برانکو و چند بازیکن پرسپولیس

کار خیر مخفیانه برانکو و چند بازیکن پرسپولیس

سرمربی کروات تیم پرسپولیس با اینکه دیگر ایران نیست، اما با کمک های خیرخواهانه مخفیانه اش هنوز ایرانی ها را فراموش نکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم پرسپولیس و بعضی از لژیونرها با اینکه در ایران نیستند، اما مخفیانه کار خیر می کنند.

برانکو که چند سالی است دیگر در ایران نیست ، اما هنوز اسمش شنیده می شود. این نه به خاطر فوتبال و تیم پرسپولیس. حالا حرف از کارهای خیر مخفیانه او و بعضی از لژیونرهای شاغل در لیگ های اروپاست. محمد انصاری بازیکن سابق پرسپولیس در برنامه تلویزیونی می گوید:« دو، سه سالی است خانواده دختر ژیمناست کار ساکن یکی از شهرستانها بعداز مصدومیت جدی او با افتادن از روی بارفیکس متوجه می شوند هر ماه در تاریخی مشخص معادل ریالی 100 دلار به حسابشان واریز می کند، بعداز پیگیری زیاد متوجه می شوند برانکو به آنها کمک می کند. البته نه تنها برانکو که بعضی از لژیونرهای شاغل در لیگ های اروپا از قراردادهایشان ماهیانه یا سالیانه کمک می کنند. اما اتفاقات و بی اخلاقی ها خیلی بزرگ نمایی می شود اما این قضایا نه. حتی سروش رفیعی هم خیلی به خانواده ای که خدا سه قلو به آنها داد کمک می کرد.»

بیشتر بخوانید:

توقف ژاپن در قدم آخر به سود ایران

پرچم ایران در خیابان‌های قطر/ عکس

پاسخ قاطع رئیس بارسلونا در خصوص بازگشت مسی

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *