چپ پای پرسپولیسی در استقلال!/عکس

چپ پای پرسپولیسی در استقلال!/عکس

فوتبالیست های زیادی در دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کردند، بعضی از آنها یاغی شدند و تعدادی هم به چشم نیامدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا مهرانپور در سالهایی که صادق ورمزیار دفاع چپ استقلال را قبضه کرده بود و از نیمه دوم دهه ۶۰تا اواسط دهه ۷۰در این پست برای استقلال بازی می کرد و به کاپیتانی استقلال هم رسید در سال ۷۲ به استقلال آمد وشش سال در این تیم بازی کرد.

دفاع چپی محکم با ضربات از راه دور سنگین که گل تماشایی او به سایپا در سال ۷۳ و به جلال بشرزاد همچنان در ذهن هواداران قدیمی استقلال باقی مانده است.مهرانپور ۱۱۰بار در دیدارهای رسمی برای استقلال به میدان رفت و ۱۲گل برای این تیم زد و با این تیم قهرمان لیگ آزادگان ،جام حذفی و سوپر جام تهران نیز شد. این ها آمار کسی است که در جوانان پرسپولیس چهره شد و سابقه قهرمانی با پرسپولیس در باشگاه های تهران در سالهای پرشکوه قرمزها در نیمه دوم دهه ۶۰را دارد.

مهرانپور که متولد سال ۴۹ است ، در سال ۶۷ و روز ۲۹ مهرماه آن سال و درزمان حضور در تیم جوانان پرسپولیس در اواخر بازی با بانک صنعت و معدن با تصمیم علی پروین جایگزین مرحوم فریبرز مرادی شد تا در روزی که فرشاد پیوس هت تریک کرده بود و پرسپولیس موفق شده بود با نتیجه سه بریک برنده دیدار شود،برای پرسپولیس بازی کند.

چپ پای پرسپولیسی در استقلال!/عکس

۲۵۷ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.