چرا سوپرمن پیشنهاد بارسلونا را رد کرد؟

چرا سوپرمن پیشنهاد بارسلونا را رد کرد؟

سیلوانو مارتینا، مدیر برنامه جان لوییجی بوفون در مورد دلایل انتقال این سنگربان یه پارما صحبت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جان لوئیجی بوفون، دروازه بان بزرگ و ۴۴ ساله ایتالیایی به تازگی قرارداد خود را با پارما تا سال ۲۰۱۴ تمدید کرده است. سیلوانو مارتینا، مدیر برنامه او امروز در مصاحبه ای فاش کرد که بوفون پس از رد پیشنهاد یوونتوس و بارسلونا راهی پارما شد و ممکن است او تا ۵۰ سالگی نیز به بازی کردن ادامه دهد. جیجی بوفون در این فصل ۲۳ بازی در سری بی برای پارما انجام داده، هشت بار دروازه خود را بسته نگه داشته و ۲۳ گل دریافت کرده است.

سیلوانو مارتینا به رادیو اسپورتیوا گفت: "این باشگاه بود که مذاکرات برای تمدید قرارداد با جان لوییجی بوفون را آغاز کرد. جیجی در حال حاضر ۴۴ سال سن دارد، اما او یک دهه جوان تر به نظر می رسد. بوفون حتی قبل از این هم مستحق قرار گرفتن همیشگی و منظم در ترکیب پارما بود، اما طبیعی است که بیشتر باشگاه‌ها روی دروازه‌بان‌های جوان‌تر تمرکز کنند تا آینده تیم خود را بسازند. اما اگر بوغون همچنان در فرم خوبی قرار داشتته باشد، می تواند تا ۵۰ سالگی نیز به بازی کردن ادامه دهد. البته بدیهی است که در این سن و سال نمی توان برنامه ریزی یا پیش بینی دقیقی در مورد سال های آتی کرد.

نکته مهم این است که بوفون همچنان اشتیاق، فروتنی و میل به بازی کردن داشته و مهمتر از همه به بازیکنان جوان اطرافش کمک می کند. همچنین اگر بوفون بخواهد زودتر از سال ۲۰۲۴ از دنیای فوتبال خداحافظی کند این اتفاق رخ خواهد داد. بوفون می‌توانست در یوونتوس بماند و بارسلونا هم او را می‌خواست، اما در هر دو مورد وضعیت مشابهی وجود داشت. چیزی که جیجی واقعا می خواست این بود که به طور منظم بازی کند."

بیشتر بخوانید:

  • من بوندسلیگا بازی کرده‌ام و اعتقادی به شانس ندارم

  • وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

  • شجاع و یارانش بالاخره طعم برد را چشیدند

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *