پیکان به دنبال قرارداد همکاری با باشگاه‌های اروپایی

پیکان به دنبال قرارداد همکاری با باشگاه‌های اروپایی

ورزش سه نوشت: مدیرعامل باشگاه پیکان تهران اعلام کرد در آینده ای نزدیک با برخی باشگاه های اروپایی قرارداد همکاری امضا خواهد کرد.

امیر عطابخش مدیرعامل پیکان به مناسبت آغاز سال نو پیامی ویدئویی را منتشر کرد. او در صحبت هایش به موضوعات مهمی پرداخته که در برنامه های باشگاه پیکان گنجانده شده است.
عطابخش ضمن تبریک سال نو گفت: سلام بر مردم شریف ایران، ورزشکاران، ورزش دوستان، خانواده بزرگ ایران خوردو و ورزشکارانی که در سال ۱۴۰۰ زحمات بسیار زیادی برای مجموعه ورزشی ایران خودرو متقبل شده‌اند؛ امیدوارم تلاش شما ورزشکاران را ارج بنهیم.
او ادامه داد: در سال‌های اخیر ویروس کرونا شدیدترین محدودیت‌ها را در جامعه ورزش پدید آورد و امیدوارم در سال ۱۴۰۱ با برداشته شدن این محدودیت‌ها ورزش جانی دوباره بگیرد و شاهد حضور طرفداران و هواداران ورزشی در میادین باشیم.مجموعه ایران خودرو امیدوار است در سال جدید با هواداران خود موفقیت‌هایش را جشن بگیرد.
مدیرعامل پیکان همچنین گفت: چشم انداز باشگاه در سال ۱۴۰۱ ایجاد زیرساخت‌ها و توسعه ورزش همگانی و کارگری است. ورزش کارگری ایران خودرو همیشه شاهد افتخارات زیادی بوده است و امیدواریم در این سال آن افتخارات ماندنی تکرار شود. سرلوحه باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان در سال جدید ایجاد زیرساخت مناسب برای پرورش استعدادهای ورزشی است و برای رسیدن به این مهم باید اماکن ورزشی حالت بهتری داشته باشد.
عطابخش با اشاره به گسترش همکاری های پیکان تاکید کرد: ایجاد آکادمی‌های فعال و مرتبط با باشگاه‌های بزرگ جهان در رشته‌های مختلف نظیر فوتبال و والیبال از برنامه‌های ماست و امیدواریم با همکاری‌های خواهر خواندگی یا عقد همکاری‌های مشترک با باشگاه‌های بزرگ دنیا در رشته‌های مختلف بتوانیم محصولات آکادمی بهتری را به جامعه ورزشی ایران ارائه دهیم.
وی در پایان افزود: ضمن تقدیر از تمام کسانی که دلسوزانه در سال گذشته یاری گر ما بوده‌اند، فرا رسیدن نوروز باستانی را به خانواده بزرگ صنعتی ایران خودرو، مربیان و ورزشکاران همراه و قهرمانمان تبریک عرض نموده و از پروردگار متعال برای تک تک این عزیزان سلامتی و بهروزی خواستارم.

بیشتر بخوانید:

  • حضور اللهیار با تست منفی در تمرینات/عکس

  • روز سخت ملی پوشان ایران در مقابل ۵۵ هزار هوادار کره‌ای

  • معرفی آقای گل فوتبال ایران در دهه ۹۰/عکس

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *