پیشنهاد پرتغالی برای مهدی قایدی

پیشنهاد پرتغالی برای مهدی قایدی

خبرورزشی نوشت: مهدی قایدی که این هفته فقط ۴ دقیقه در ترکیب تیمش بازی کرد، از لیگ پرتغال پیشنهاد دارد.

ستاره سابق استقلالی ها که در الاهلی امارات دوران پرفراز و نشیبی را سپری می کند، از یک تیم پرتغالی پیشنهاد دارد و می خواهد در پایان فصل از الاهلی جدا شده و زندگی ورزشی جدیدی را در قاره سبز آغاز کند.

در این مورد نظر همسر مهدی هم اهمیت بسیاری دارد ولی به هر حال قایدی آن قدر که در استقلال بازی می‌کرد و دیده می‌شد، در تیم الاهلی بازی نمی‌کند و از طرفی دوست دارد مثل همشهری‌اش مهدی طارمی پیشرفت کرده و در تیم‌های مطرح اروپایی بازی کند.

طارمی هم پله پله بالا رفت و حالا در یکی از تیم‌های معتبر اروپایی روزهای بسیار خوبی را سپری می‌کند راهی که قایدی باید برود و البته خیلی‌ها می‌گویند او برای رسیدن به آرزوهای ورزشی خود حتماً باید قدرت جسمانی خود را بالا ببرد. طارمی نسبت به قایدی از قد مناسب تری برخوردار است ولی شاید تکنیک انفرادی قایدی را نداشته باشد. با این حال ستاره ایرانی الاهلی احساس می‌کند که در پایان فصل می‌تواند به پیشنهاد اروپایی خود بیشتر فکر کند و با رضایت مسئولان الاهلی جدا شود.

گفتنی است مهدی قایدی در پایان این فصل یک فصل دیگر هم با الاهلی امارات قرارداد دارد چراکه چندی قبل به مدت ۱۸ ماه قراردادش را تمدید کرده بود.

بیشتر بخوانید:

  • مارادونای ایرانی به خاطر جنگ قید تیم ملی و پرسپولیس را زد/عکس

  • فوری: غیبت ژستد و یامگا در بازی با نساجی

  • فرهاد مجیدی و دستیار ایتالیایی‌اش در حرم رضوی/عکس

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *