پورعلی گنجی و پرسپولیس شاید وقتی دیگر

پورعلی گنجی و پرسپولیس شاید وقتی دیگر

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان مدتی است که در تمرین پرسپولیس حضور دارد.

به گزارش میدان، چند روزی است که مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ایرانی تیم شنژن چین در تمرینات پرسپولیس حضور دارد. پورعلی‌گنجی چند ماه پیش دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و چند ماهی از فوتبال دور ماند. این در حالی بود که این بازیکن پیش از مصدومیت وضعیت خوبی در تیم باشگاهی و تیم ملی ایران داشت، اما عمل جراحی باعث شد تا او چندین ماه خانه نشین شود.
در همین خصوص پورعلی‌گنجی چند روزی است که در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کرده تا به مرز آمادگی برسد. ارتباط خوب این مدافع با یحیی گل‌محمدی و البته علاقه او به پرسپولیس باعث شد تا برای رسیدن به مرز آمادگی تمرینات پرسپولیس را انتخاب کند. پس از حضور پورعلی‌گنجی در تمرینات پرسپولیس شایعات زیادی در مورد پیوستن این بازیکن به پرسپولیس مطرح شد که هیچکدام حداقل در مقطع فعلی درست نیست.
پورعلی‌گنجی با اینکه دو سال دیگر با تیم شنژن چین قرارداد دارد، اما به خاطر عدم دریافت مطالباتش از این تیم شکایت کرده و ممکن است که در نهایت از جمع این تیم چینی جدا شود، اما تا زمانی که این اتفاق رخ نداده بازیکن این تیم محسوب می‌شود. از طرف دیگر پرسپولیس در شرایط فقط یک جا برای جذب یک بازیکن آزاد دارد که آنهم به یک مهاجم خارجی اختصاص دارد ضمن اینکه در حال حاضر پرسپولیس ۵ مدافع وسط دارد و نیازی به بازیکن جدید در این پست ندارد.
البته این احتمال دارد که پورعلی‌گنجی فصل آینده پیراهن پرسپولیس را بپوشد. با توجه به جدایی احتمالی سیدجلال حسینی از پرسپولیس در فصل آینده و احتمال خداحافظی این بازیکن از فوتبال مسلما بهترین گزینه برای جانشینی بازیکن بزرگی مثل سیدجلال حسینی مدافعی مانند پورعلی‌گنجی است. هم هواداران پرسپولیس این بازیکن را دوست دارند و هم خود این بازیکن به پرسپولیس ابراز علاقه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *