پرسپولیس مجوز ثبت قرارداد بازیکن ازبک را دارد؟

 پرسپولیس مجوز ثبت قرارداد بازیکن ازبک را دارد؟

رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کرد: پرسپولیس مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکن ازبکستانی خود ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جمشید نورشرق در مورد اعتراض باشگاه پدیده مشهد به اینکه چرا پرسپولیس با وجود بدهی به این باشگاه پنجره نقل و انتقالاتش باز است و توانسته یک مهاجم ازبکستانی جذب کند اظهار داشت: همان طور که مستحضر هستید سازمان لیگ فوتبال دستورالعملی درباره نحوه جذب بازیکنان خارجی در ابتدای فصل صادر و ابلاغ کرد، یکی از شروط اصلی جذب بازیکن خارجی نداشتن بدهی قطعی به بازیکنان و مربیان خارجی است. بدهی‌ای که با احکام قطعی فیفا تعیین شده باشد. پرسپولیس فاقد بدهی خارجی است، بنابراین مجوز لازم برای جذب بازیکن خارجی خود (شیرزود تمیروف) را دارد. این مسأله به مدیرعامل باشگاه پدیده هم اعلام شده است و باشگاه پرسپولیس می‌تواند قرارداد این بازیکن ازبک خود را ثبت کند.

وی افزود: اگر پرسپولیس در صدد جذب بازیکن داخلی باشد قطعا بدهی‌های داخلی مدنظر قرار می‌گیرد، اما این مسأله ارتباطی با جذب بازیکنان خارجی نخواهد داشت.

رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا باشگاه پدیده نتوانسته قرارداد بازیکنان خارجی‌اش را ثبت کند، عنوان کرد: به دلیل همان دستورالعملی که در ابتدای صحبت‌هایم گفتم و اینکه باشگاه پدیده بدهی خارجی دارد.

بیشتر بخوانید:

بعید است مدیرعامل نظامی در حق یزدانی کوتاهی کرده باشد

ملاقات آرش میراسماعیلی با وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک عراق

ستاره محبوب مجیدی به بحران‌ها خاتمه می‌دهد

۲۵۷ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *