پرسپولیس حریف تیم ملی امید ایران

پرسپولیس حریف تیم ملی امید ایران

فدراسیون فوتبال نوشت: تیم ملی امید ایران سه شنبه هفته آینده، در مرکز تیم های ملی میزبان پرسپولیس خواهد بود.

در راستای آماده سازی تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تاشکند ازبکستان، اردوی این تیم با جدیت و تمرکز ویژه کادر فنی و بازیکنان در مرکز ملی فوتبال ایران در حال برگزاری است.

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید ایران به جهت حضوری پرقدرت در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تاشکند ازبکستان، بازیهای آسیایی هانگژو در چین ، بازیهای کشورهای اسلامی در ترکیه و رقابتهای مقدماتی المپیک پاریس، برنامه ریزی فشرده و دقیقی را با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام داده و به همین جهت با استراتژی پشتوانه سازی در اولین اردوی این تیم در سال جدید از بازیکنان زیر ۲۱ سال استفاده دعوت به عمل آمده است.

برنامه تمرینی و مراقبت های لازم توسط کادر فنی و سرپرستی و پزشکی به صورت منظم در حال اجراست و تمرین ها صبح و بعدازظهر در حال پیگیری است و تیم ملی امید در روز دو نوبت تمرین می کند. همچنین کادر فنی آنالیز تمرین ها را هم در دستور کار قرار داده و عملکرد همه بازیکنان به دقت زیر نظر است و روزانه بررسی می شود.

برای هماهنگی هر چه بیشتر تیم با نفرات جدید در اردوی نوروزی، کادر فنی تیم ملی امید بازی مقابل دو تیم لیگ برتری نساجی مازندران و پرسپولیس را در دستور کار قرار داده و قرار است ساعت ۱۶ یکشنبه هفته آینده برابر با هفتم فروردین ۱۴۰۱ شاگردان مهدوی کیا در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال، میزبان نساجی قائمشهر باشند و دو روز بعد یعنی سه شنبه نهم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ میزبان شاگردان یحیی گل محمدی خواهند بود تا تیم ملی امید در دو دیدار مقابل تیمهای لیگ برتری محک بخورد.

بازی دوستانه با دو تیم لیگ برتری به خصوص بازی با پرسپولیس که قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر و تیم رده دوم جدول لیگ برتر فصل جاری است و در کورس قهرمانی قرار دارد، مطمئنا برای تیم ملی امید مفید خواهد بود.

در صورت باز بودن هر دو بازی، شرایط حضور رسانه ها برای پوشش این دو دیدار دوستانه، از طریق رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به ادعای قلعه‌نویی

تکمیل ظرفیت ورزشگاه جام‌جهانی سئول پس از ۳ سال

خبرآنلاین-به-برد-ایران-مقابل-کره-جنوبی">رای ۴۵ درصدی کاربران خبرآنلاین به برد ایران مقابل کره‌جنوبی

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *