پرسپولیس بدون ملی‌پوشان هم به پیکان رحم نکرد

پرسپولیس بدون ملی‌پوشان هم به پیکان رحم نکرد

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی پیکان را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم‌های پیکان و پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز در دیداری دوستانه به میزبانی ورزشگاه پیکانشهر به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با برتری سه بر دو سرخ‌پوشان به اتمام رسید.

* حامد لک(گل به خودی) و پیمان رنجبری برای پیکان و مهدی ترابی، احسان پهلوان و رضا اسدی برای پرسپولیس در این بازی گلزنی کردند.

* پیش از شروع این مسابقه مجتبی حسینی، سرمربی پیکان با یحیی گل‌محمدی، دستیارانش و برخی بازیکنان پرسپولیس مثل کمال کامیابی‌نیا و سید جلال حسینی خوش و بش گرمی داشت. عینک زدن سرمربی سرخ‌پوشان سبب شد حسینی با وی شوخی کرده و بگوید چه می‌بینی؟

* ناصر محمدخانی، پیشکسوت تیم پرسپولیس هم با حضور در مجموعه ایرانخودرو نظاره‌گر این بازی شد.

* تیم پرسپولیس با ترکیب حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، کمال کامیابی‌نیا، سعید آقایی، علی شجاعی، محمد شریفی و مهدی عبدی در این مسابقه به زمین رفت.

* با وجود حضور سید جلال حسینی و کامیابی‌نیا در ترکیب سرخ‌ پوشان، مهدی شیری به عنوان کاپیتان این تیم در مراسم قبل بازی شرکت کرد.

پرسپولیس بدون ملی‌پوشان هم به پیکان رحم نکرد

* حامد لک با اشتباهات تاثیرگذار خود در نیمه اول، نقش ویژه‌ای در به ثمر رسیدن دو گل تیم پیکان داشت. وی در گل اول حریف‌کرنر ارسالی خودروسازان را به اشتباه وارد دروازه کرد. در گل دوم پیکان هم لو دادن توپ توسط وی پس از پاس رو به عقب بازیکن پرسپولیس سبب گلزنی پیمان رنجبری شد. به همین دلیل یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفت در ادامه بازی از امیرمحمد یوسفی درون دروازه تیمش استفاده کند.

* وحید امیری به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی در بازی روز گذشته با امارات و میلاد سرلک مصدوم، جزو ملی پوشان پرسپولیس بودند که مقابل پیکان به زمین نرفتند.

* پرسپولیس ۱۸ بهمن در بازی سوپرجام به مصاف فولاد می‌رود و پیکان هم ۱۹ بهمن در دیدار معوقه هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه دستگردی میزبان استقلال است.

۲۵۶ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *