پایان ماجرای رشید در استقلال با احتمال پیوستن به باشگاه رقیب!/عکس

پایان ماجرای رشید در استقلال با احتمال پیوستن به باشگاه رقیب!/عکس

تسنیم نوشت: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از مذاکره با مدیران باشگاه استقلال در نهایت از این تیم جدا شد.

رشید مظاهری، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از کش و قوس‌های زیاد سرانجام از این تیم جدا شد. مظاهری در این فصل روزهای سختی را در استقلال تجربه کرد و در بیشتر بازی‌ها حتی در لیست ۱۸ نفره هم قرار نداشت ولی دروازه‌بان آبی‌پوشان سیاست سکوت را در پیش گرفت و استقلال را وارد حاشیه نکرد.

با توجه به موضع فرهاد مجیدی در مورد مظاهری، قابل پیش‌بینی بود که این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال جدا شود و این اتفاق در نهایت رخ داد تا گلر آبی‌ها به صورت رسمی از جمع آبی‌پوشان جدا شود. مظاهری بیش از ۴ میلیارد تومان از استقلال طلب داشت و حتی طبق بندی که در قراردادش وجود داشت، می‌توانست با توجه به عدم دریافت حق و حقوق و مطالباتش از استقلال، قراردادش را به صورت یک‌طرفه فسخ کند ولی تصمیم گرفت به صورت توافقی از استقلال جدا شود.

مظاهری و استقلال در چند روز گذشته مذاکرات فشرده‌ای را با یکدیگر انجام دادند و در نهایت این دروازه‌بان تمام طلبش را به این باشگاه بخشید تا در نهایت به صورت قطعی از استقلال جدا شود. مظاهری حالا بازیکن آزاد است و به زودی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد. گفته می‌شود این دروازه‌بان با سپاهان به توافق رسیده است و به زودی قراردادش را امضا می‌کند.

پایان ماجرای رشید در استقلال با احتمال پیوستن به باشگاه رقیب!/عکس

بیشتر بخوانید:

آزمون کنار هالند غایب بزرگ شد/عکس

دیدار وزیر ورزش با نمایندگان ایران در بازی‌های المپیک زمستانی/عکس

جنجال جدید در بازی استقلال و هوادار با ادعای عجیب یک کارشناس داوری

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *