پاسخ کری‌خوانی جرارد پیکه سریع داده شد!/عکس

پاسخ کری‌خوانی جرارد پیکه سریع داده شد!/عکس

ورزش سه نوشت: کریم جزیری، مدیر برنامه کریم بنزما خیلی سریع پاسخ کری خوانی جرارد پیکه را داده است.

بارسلونا دیشب با ارائه نمایشی درخشان در خانه رئال مادرید با چهار گل به برتری دست یافت و مطابق انتظار جرارد پیکه خیلی سریع کری خوانی خود را آغاز کرد. این مدافع اسپانیایی بلافاصله بعد از اتمام بازی در توئیتر خود از عبارت "ما برگشتیم" استفاده کرد که به شدت هم مورد استقبال هواداران بارسلونا قرار گرفت، اما جبهه مقابل نیز این کری خوانی جرارد پیکه را بی پاسخ نگذاشت.

کریم جزیری، مدیر برنامه کریم بنزما با یادآوری اتفاقات دوران جدایی نیمار از بارسلونا سعی کرد پاسخ جرارد پیکه را بدهد. مدافع باتجربه بارسلونا در تابستان سال ۲۰۱۷ و در اوج دوران شایعات جدایی نیمار از بارسا و انتقال به پاری سن ژرمن، تصویری از خود در کنار این بازیکن منتشر کرده و مدعی شد او در بارسلونا باقی می ماند. نشریه اسپورت نیز همین تصویر را فردای آن روز تیتر یک خود کرد، اما در نهایت نیمار از بارسا جدا شده و با انتقال به پاری سن ژرمن، گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال لقب گرفت.

حالا مدیر برنامه کریم بنزما تصویر آن نشریه و توئیت دیشب جرارد پیکه را در کنار هم قرار داده و نوشت: "این هم تیتر فردای نشریه اسپورت، بیایید امیدوارم باشیم پیکه حداقل دوباره این بار اشتباه نکند."

پاسخ کری‌خوانی جرارد پیکه سریع داده شد!/عکس

بیشتر بخوانید:

  • حضور بازیکنان کره جنوبی با لباس سربازی در اردو!/عکس

  • هشدار جدی به رئال؛ به دنبال هالند باش!

  • بازیکن افسانه‌ای به میلان پیوست/عکس

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *