پاسخ تند دستیار قلعه نویی به فرهاد مجیدی

پاسخ تند دستیار قلعه نویی به فرهاد مجیدی

سعید الهویی دستیار امیر قلعه‌نویی در تیم گل گهر پاسخ تندی به اظهارات فرهاد مجیدی سرمربی استقلال داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید الهویی در نشست خبری پیش از دیدار گل گهر مقابل شهرخودرو حاضر شد و در ابتدای صحبت هایش در واکنش به صحبت های فرهاد مجیدی گفت: قبل از اینکه راجع بازی صحبت کنیم جا دارد موضوعی را برای روشن شدن اذهان عمومی و هواداران فوتبال عرض کنم؛ موضوعی در کنفرانس مطبوعاتی یکی از تیم های لیگ برتری مطرح شده که جا دارد نکاتی را درباره آن مطرح کنم که دوستان بدانند واقعیت چیست. باشگاه گل گهر سیرجان دارای یکی از مجهزترین و با کیفیت ترین کمپ های تمرینی در شهر سیرجان است که تیم گل گهر بخش عمده ای تمریناتش را در طول این فصل در این کمپ گذرانده است؛ کمپی که به قدری با کیفیت است که باشگاه های زیادی در ایران خواستار این بودند که اردوهای تمرینی‌شان را در آن برگزار کنند و باشگاه ما هم همیشه با آغوش باز پذیرفته است.

او ادامه داد: همانطور که جناب آقای سردار آجورلو مدیرعامل محترم باشگاه استقلال یک بار درخواست کردند و باشگاه ما اعلام کرد در تایم هایی که تمرینات تیم تعطیل باشد، این کمپ می‌تواند برای استفاده در اختیار تیم های لیگ برتری قرار بگیرد. اینکه این موضوع بیان شده ما از دوستان درخواست می‌کنیم یک بار به کمپ الیاف تشریف ببرند و همانطور که نگاه خریدارانه نسبت به این کمپ دارند، بررسی کنند که چه تغییراتی در این کمپ در تهران توسط مدیریت باشگاه و کادرفنی رخ داده تا این کمپ به این شرایطی رسیده که دوستان نگاه خریدارانه نسبت به آن پیدا کرده‌اند. هر چند من فکر می‌کنم تجهیزاتی که ما در اختیار داریم مثل زمین تمرین‌مان کاملا متناسب با سبک و مدل بازی تیم‌مان است و امیدواریم سایر تیم ها هم بتوانند متناسب با سبک و مدل بازی تیم‌شان تجهیزات پیدا کنند.

الهویی افزود: هر چند برای ما جای سوال است که باشگاه بزرگی مثل استقلال با وجود در اختیار داشتن کمپ تمرینی مرحوم حجازی و دو استادیوم و زمین تمرین باشگاه انقلاب در سه سال اخیر همچنان به دنبال زمین تمرین می‌گردد. من فکر می‌کنم که دوستان باید ایراد و مشکل را جای دیگری بررسی کنند. تیم های شهرستانی گناهی ندارند که اینطور بخواهند در کنفرانس مطبوعاتی درباره تیم های شهرستانی صحبت کنند. با وجود صحبتی که درباره تیم گل گهر سیرجان شده همین جا اعلام می‌کنیم باشگاه گل گهر آمادگی کمک به هر باشگاهی را برای استفاده از کمپ تمرینی اش در سیرجان و حتی برای تجهیز کمپ های تمرینی‌شان در شهر خودشان که در سال ها نتوانسته‌اند انجام بدهند را دارد.

مربی گل گهر ضمن انتقاد از باشگاه استقلال تصریح کرد: برای ما جای تعجب دارد که آقای قلعه‌نویی به عنوان پر افتخار ترین مربی تاریخ باشگاه استقلال در لیگ برتر اظهاراتی راجع به یک موضوع کلی درباره باشگاه استقلال می‌کند و بیانیه پشت بیانیه صادر می‌شود و ما آن عکس العمل ها را می‌بینیم ولی یک مربی جوان در آن باشگاه درباره موضوعی که به ایشان ارتباطی ندارد و باشگاهی که به ایشان هیچ ارتباطی ندارد اظهار نظر می‌کند و ما هیچ عکس العملی از آن باشگاه و سایر نهاد ها نمی‌بینیم. من پیشنهاد می‌کنم این دوست عزیز به تیم خودشان برسند و در مورد موضوعاتی که به آنها ارتباطی ندارد و موضوع باشگاه هایی مثل گل گهر سیرجان، مس رفسنجان، نساجی قائمشهر و حتی فجرسپاسی اظهار نظر نکنند و حق و حقوق این باشگاه ها را بیشتر از این زایل نکنند. در انتهای صحبتم در این بخش هم آرزو می‌کنم که رکورد های آقای قلعه‌نویی به عنوان سرمربی استقلال شکسته شود تا شاید کمتر از این حرف های غیر حرفه ای در کنفرانس های مطبوعاتی بشنویم. فکر می‌کنم خیلی اتفاق خوبی است که در کنفرانس های مطبوعاتی درباره مسائل فنی صحبت کنیم. خود آقای قلعه‌نویی هیچوقت جواب این صحبت ها را نمی‌دهند چون همیشه این ایده را دارند که جواب آدم مهم و حرف مهم را باید داد و وگرنه هر حرفی زده می‌شود و می‌رود و نیازی به جواب دادن ندارند.

بیشتر بخوانید:

  • چرا جلسه کمیته انضباطی ویژه دربی برگزار نشد؟

  • سرباز استقلال در آستانه بازگشت به جمع آبی پوشان

  • ادامه خانه‌نشینی مرد تاریخ‌ساز رئال

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.