وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

ورزش سه نوشت: در بازی دوستانه امروز نساجی یک چهره‌ی ویژه حضور داشت و برای تیم مازنی به میدان رفت.

بعد از تقابل استقلال و نساجی که با تساوی بدون گل در مشهد به پایان رسید، عصر امروز شاگردان ساکت الهامی در ورزشگاه کارگران تهران در مصافی دوستانه به دیدار تیم دسته سومی یاران پاشا رفتند؛ هدف الهامی از این بازی دوستانه، میدان دادن به بازیکنان جوان و آن‌هایی بود که در مصاف با آبی‌پوشان پایتخت فرصت بازی پیدا نکرده بودند.

در بین بازیکنانی که امروز برای نساجی به میدان رفتند، یک چهره‌ی ویژه هم حضور داشت؛ حمیدرضا علی‌عسگری. بازیکن 31 ساله و سابق پرسپولیس که در سالیان گذشته در لیگ یک در تیم‌هایی چون بادران و گل‌ریحان بازی کرده و حالا امروز بعد از مدت‌ها مجدداً در مستطیل سبز دیده شد.

وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

علی‌عسگری که آخرین‌بار در لیگ برتر با تیم سیاه جامگان در لیگ هفدهم حضور داشت، مشخص نیست که آیا قرار است به جمع شاگردان ساکت الهامی به عنوان بازیکن آزاد اضافه شود یا صرفاً برای محک آمادگی جسمانی خود امروز در بازی دوستانه حضور داشته است.

فهرست نساجی برای جذب بازیکن جدید جا دارد و طی روزهای آینده مشخص می‌شود که ساکت الهامی قصد جذب این بازیکن 31 ساله و باتجربه را که سابقه‌ی حضور در پرسپولیس را هم در کارنامه‌اش دارد، خواهد داشت یا خیر.

بیشتر بخوانید:

  • آدیداس با روسیه قطع همکاری کرد

  • وحید امیری میلاد سرلک را پشت سر گذاشت

  • فصل برای فرمانده استقلالی به پایان رسید؟/عکس

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *