وساطت مدیرعامل برای بازگشت وریا به استقلال

وساطت مدیرعامل برای بازگشت وریا به استقلال

ورزش سه نوشت: مسئولان استقلال به دنبال میانجیگری برای بازگشت وریا غفوری به تمرینات هستند.

وریا غفوری چند روز پیش به دلیل مساله ای که در جریان تمرین پیش آمد، از سوی فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفت. کاپیتان استقلال به خاطر تکلی که یکی از بازیکنان روی انگشت پایش زد، ناراحت شد و با ناراحتی کاور را روی زمین کوبید. درخواست فرهاد مجیدی برای بازگشت او به تمرین هم فایده نداشت و ناراحتی وریا را کم نکرد.
همین مساله با خشم مجیدی همراه شد. سرمربی استقلال که در گذشته نشان داده با مسائل انضباطی برخورد می کند، چند روزی است وریا را نیز در اختیار باشگاه قرار داده است.
اختلاف پیش آمده میان سرمربی و کاپیتان استقلال در روزهای گذشته در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است. حالا هواداران استقلال امیدوارند که هرچه سریع تر این مساله حل شود و وریا کارش را از سر بگیرد.
در چنین شرایطی مدیریت باشگاه استقلال نقش ویژه ای را ایفا خواهد کرد. گفته می شود مصطفی آجورلو با توجه به جایگاه مهم مجیدی و وریا قصد دارد به اختلاف این دو نفر ورود کرده و ماجرا را حل و فصل کند.
میانجیگیری آجورلو بین مجیدی و غفوری احتمالا امروز و فردا انجام می شود تا مساله دو طرف به طور کامل رفع شود. قطعا دور ماندن غفوری از تمرینات استقلال مساله ای نیست که هواداران علاقه داشته باشند و از طرفی باید طوری ماجرا پیش برود که فرهاد مجیدی هم در جایگاه سرمربی بتواند همچون گذشته با دیسیپلین کارش را ادامه بدهد.
چیزی که مشخص است احتمالا طی یکی دو روز آینده وریا با جریمه نقدی صورت گرفته از سوی باشگاه به تمرینات برگردد و کارش را برای مسابقات بعدی از سر بگیرد.

بیشتر بخوانید

  • بازگشت شبانه دو بازیکن جنجالی به اردو استقلال

  • اسحاق قویدل درگذشت

  • کارلوس کی‌روش مدرسه فوتبال است!/عکس

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *