وریا غفوری: خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیستم

وریا غفوری: خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیستم

خبر ورزشی نوشت: کاپیتان استقلال می گوید که به قهرمانی با این تیم خیلی خوشبین است، ضمن اینکه او به مربیگری در این تیم نیز فکر می کند.

وریا غفوری سال پر فراز و نشیبی را در استقلال سپری کرد. بازیکنی که در یک مقطع به دلیل اتفاقات رخ داده در تمرین تیم، با تصمیم مجیدی از حضور در تمرینات منع شد و سپس با حل مشکلات، مجددا به تیم اضافه شد.

استقلال در فصلی که نتایج خوبی کسب کرده و در آستانه کسب عنوان قهرمانی است، وریا غفوری نیز امیدوار است پس از سالها حضور در این تیم و بستن بازوبند کاپیتانی بر دست، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

وریا غفوری در گفتگویی صحبت های مختلفی را بیان کرده که قسمت هایی از آن را در زیر می خوانیم:

* بعد از استقلال ۲ پلن دارم
بعد از استقلال دو پلن دارم. به صورت موازی این دو پلن را جلو می برم. از نظر تحصیلی رشته مدیریت را دنبال می کنم و البته خودم راغب هستم که وارد دنیای مربیگری شوم. به مدیریت فوتبالی علاقه دارم و دوست دارم در ورزش باشم. علاقه اصلی من این است که بیشتر وارد دنیای مربیگری شوم.

* در چند مورد به ناحق صحبت هایی علیه من شده
وقتی در فوتبال و به خصوص در تیم بزرگی باشید و قطعا اگر کاپیتان هم باشید نقد وجود دارد. برای من هم این اتفاق افتاده و چندین بار هم اتفاق افتاده است. البته بیشتر تعریف و تمجید بوده که دوستان به من لطف داشتند اما چندین مورد هم بوده که به ناحق صحبت هایی شده بدون اینکه شرایط را بدانند و اینکه خودشان را جای ما بگذارند. آنها غیرمنصفانه نقد کردند و مصاحبه هایی کردند که موجب رنجیده شدن و ناراحتی ما هم شده است. مهم نیست. طبیعی است و در فوتبال پیش می آید.

* شادی گل من برابر اسکوچیچ ربطی به دعوت نشدنم نداشت
من خودم چنین اعتقادی ندارم که شادی گلی که به سمت اسکوچیچ داشتم روی روند دعوت شدن به تیم ملی اثرگذار بود. قبلا هم عنوان کردم که ربطی به چنین مسائل ندارد. به هر بازیکنی شانس داده شد، ولی به من شانسی داده نشد.

* به مربیگری در استقلال فکر می کنم
صد در صد به سرمربیگری در استقلال فکر می کنم. اگر بخواهم وارد دنیای مربیگری شوم قطعا یکی از اهدافم همین خواهد بود. چرا که نه. اگر روزی آماده و لایق آن باشم حتما دوست دارم که مربیگری در استقلال را تجربه کنم.

* خیلی به قهرمانی استقلال خوشبینم
خیلی به قهرمانی استقلال خوشبینم چون از نظر امتیازی از پرسپولیس فاصله گرفتیم و با آرامش خاطر بیشتری بازی می کنیم. این باعث نمی شود که بخواهیم چیزی را آسان بگیریم و برعکس خیلی سخت گیر هستیم چون تمام تیم ها با انگیزه مقابل ما بازی می کنند و با تمام توان و تمرکز یکدست ادامه می دهیم تا به امید خدا قهرمان شویم.

* آرامشی که آجورلو ایجاد کرد، رمز موفقیت ما بود
همیشه به قهرمانی با استقلال به عنوان کاپیتان فکر کردم چون حدود ۶ سال در خدمت استقلال هستم و سه سال است که کاپیتان هستم. خیلی سال ها بوده که این تیم لیاقت قهرمانی را داشته ولی حاشیه زیاد بود، به خصوص در بخش مدیریت، با بی پولی و امکانات کم نتوانستیم به هدفمان برسیم. ولی امسال تغییراتی پیش آمد، به نظرم خیلی کمبودها و مشکلات وجود دارد چون یکساله برطرف نمی شود ولی آرامشی که آقای آجورلو در تیم ایجاد کردند، رمز موفقیت ما بوده است.

* خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیستم
خیلی پیگیر مسابقات تیم ملی نیستم ولی خوشحال شدم که تیم ملی کشورمان با بهترین بازیکنانی که در این نسل داریم به جام جهانی صعود کرده اند. اگر امکانات و تمرینات از ابتدا برای همه فوتبالیست ها در سراسر ایران بهتر بود مطمئنا فوتبال ایران می توانست بین ۱۰ تیم برتر رنکینگ جهانی باشد اما همیشه برای آنها آرزوی موفقیت دارم چون همبازیانم هستند. امیدوارم این نسل خوب تیم ملی موفق باشند.

بیشتر بخوانید:

  • حمله موشکی به عربستان در آستانه دومین گرندپری فرمول یک فصل

  • سیگار کشیدن سرمربی پرتغال وسط زمین!/عکس

  • بازگشت آگوئرو به تیم‎ملی آرژانتین قطعی شد

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *