واکنش مدیر تیم‌ملی به ماجرای برکناری اسکوچیچ

واکنش مدیر تیم‌ملی به ماجرای برکناری اسکوچیچ

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: مدیر تیم ملی فوتبال ایران به شایعات مطرح شده درخصوص برکناری دراگان اسکوچیچ واکنش نشان داد.

حمید استیلی در خصوص آخرین شرایط تیم ملی اظهار داشت: ضمن قدردانی از هواپیمایی جمهوری اسلامی که در سفر به کره جنوبی همراه و حامی تیم ملی بودند باید بگویم یک سفر طولانی را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم بازیکنان با استراحت کافی برای تمرین فردا آماده شوند.

وی افزود: خوشبختانه نتایج تست همه اعضای تیم از جمله خود من منفی بوده و برای بازی هیچ مشکلی نداریم. امیدواریم فردا هم تمرینات را به خوبی و با شادابی در مشهد آغاز کنیم و برای انجام بازی برابر لبنان آماده شویم.

مدیر تیم ملی فوتبال همچنین اضافه کرد: متاسفانه برخی موضوعات در ۲۴ ساعت گذشته مطرح شده که به سود تیم ملی نیست و برخی از شایعات نادرست مطرح شده تمرکز تیم را تحت الشعاع قرار می دهد. فدراسیون فوتبال قدردان زحمات همه اعضای تیم خصوصا بازیکنان و اعضای کادر فنی است. فدراسیون از سرمربی و بازیکنان حمایت می کند و به خوبی می دانیم در این مدت تلاش زیادی انجام دادند تا صعود به جام جهانی محقق شود. نباید با یک شکست خودزنی کنیم ودر آستانه بازی مقابل لبنان برخی موضوعات نادرست را مطرح کنیم. آن هم در شرایطی که تیم ما می تواند همچنان صدر جدول را پس بگیرد و باید در بازی پایانی با اقتدار لبنان را شکست بدهیم.

استیلی در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال تصریح کرد : تلاش اسکوچیچ و اعضای کادر مدیریتی و فنی تیم این است که با ریکاوری فنی و روحی مناسب برای بازی مقابل لبنان آماده شویم و با انجام یک بازی خوب مسابقات را به پایان برسانیم.

بیشتر بخوانید:

مقابل کره‌جنوبی واقعا بد بازی کردیم

هازارد بازهم جراحی می‌شود

علی دایی جانشین اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال؟/عکس

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *