واکنش سیدجلال به حواشی آنفالو کردن صفحه باشگاه

واکنش سیدجلال به حواشی آنفالو کردن صفحه باشگاه

فارس نوشت: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده توضیحاتی داد.

بعد از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل نساجی خبری در مورد سرخپوشان پخش شد مبنی بر اینکه سید جلال حسینی کاپیتان این تیم و تعدادی دیگر از بازیکنان تیم به دلیل مسائل مالی و همچنین در اعتراض به حضور رامین رضاییان در این تیم از باشگاه ناراحت شده و پیج اینستاگرامی باشگاه را آنفالو کرده اند.

در همین راستا سید جلال حسینی اظهار داشت: من خیلی خوشحالم که توانستیم مقابل نساجی به برتری برسیم. ما سه بازی سخت هم در سه هفته متوالی داریم. ان شالله بتوانیم از پس این بازی های سخت بر بیایم. الان در شرایطی هستیم که همه فقط باید برای موفقیت تیم تمرکز کنیم.

وی در مورد جدایی مهدی شیری هم افزود: من به او خسته نباشید می گویم. او برای تیم زحمت خود را کشید اما از این طرف هم برای رامین رضاییان آروزی موفقیت می کنم و امیدوارم حالا که بازگشته در کنار سایر بازیکنان و در کنار هواداران دوباره برای موفقیت پرسپولیس تلاش کند. همه ما هدفمان موفقیت تیم هست.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می شود از جدایی شیری ناراحت شده، گفت: طبیعت فوتبال همین است. متاسفانه حرف و حدیث درست می کنند. او هم برای تیم زحمت کشید اما حالا قسمتش بر این بوده که جای دیگری فوتبالش را ادامه دهد. فوتبال برای همه همیشه همین بوده است.

سید جلال حسینی در مورد اینکه گفته می شود پیج باشگاه را آنفالو کرده گفت: من پیج باشگاه را فالو کردم و مشکلی هم با چیزی یا کسی ندارم. اصلا نمی دانم جریان چیست که این طور حاشیه درست کرده اند.

بیشتر بخوانید:

  • رامین رضاییان در تمرین پرسپولیس حاضر شد/عکس

  • سرمربی سابق پرسپولیس پرونده جنجالی کی‌روش را بست

  • از مورینیو فقط حرف زدنش را یاد گرفتند!

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *