واکنش‌ رسمی PSG به شایعه پیشنهاد نجومی به امباپه

واکنش‌ رسمی PSG به شایعه پیشنهاد نجومی به امباپه

ورزش سه نوشت :لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، رسماً به شایعات ارائه پیشنهاد نجومی این باشگاه برای تمدید قرارداد با کیلیان امباپه واکنش نشان داد.

هرچه به پایان فصل نزدیک می‌شویم شایعات در مورد کیلیان امباپه نیز افزایش پیدا می‌کند. اکثر گزارش‌ها حاکی از آن بوده که ستاره فرانسوی قصد تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن را ندارد و می‌خواهد فصل آینده با لباس رئال مادرید به میدان برود.

با این حال به نظر می رسد که تیم فرانسوی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را برای حفظ امباپه انجام خواهد داد. در همین راستا طی روزهای اخیر نشریه لوپاریزین در گزارشی مدعی شد پاری سن ژرمن به تازگی پیشنهاد قراردادی دو ساله به کیلیان امباپه با دستمزد سالانه 50 میلیون یورو خالص به اضافه پاداش در سال ارائه داده است. همچنین این باشگاه حاضر به پرداخت مبلغ هنگفت 100 میلیون یورو پاداش وفاداری به‌صورت جداگانه از دستمزد شده تا کیلیان امباپه را متقاعد به ماندن کند.

در همین ارتباط لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، به این پیشنهاد نجومی واکنش نشان داده و می‌گوید: "فکر می کنم آخرین چیزی که در این قرارداد خواهیم گذاشت مبلغ خواهد بود. ما می خواهیم او را در بهترین شرایط قرار دهیم تا بهترین بازیکن ممکن شود. احتمال ماندن امباپه وجود دارد؟ نمی توانم بگویم، اما ما این احتمال را داریم. تا زمانی که امضایی وجود نداشته باشد، ما همه چیز را امتحان خواهیم کرد، ما همه کار برای حفظ او انجام خواهیم داد."

بیشتر بخوانید:

  • میزبانی عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان/عکس

  • درخواست چین از روسیه برای تعویق جنگ تا پایان المپیک زمستانی

  • باخ: مخالف افزایش تحریم‌ها علیه روسیه هستیم

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *