واکنش جدید فیفا به احتمال حذف ایران از جام جهانی

واکنش جدید فیفا به احتمال حذف ایران از جام جهانی

دنیای ورزش تورنتو نوشت: اینفانتینو، رئیس فیفا در جدیدترین واکنش خود پیرامون احتمال حذف ایران از جام جهانی و جایگزینی ایتالیا صحبت کرد.

گزارش‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه ممکن است ایتالیا با وجود ناکامی در پلی‌آف جام جهانی بتواند در قطر حاضر باشد. در واقع شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه به دلیل عدم حضور بانوان در دیدار برابر لبنان، احتمال حذف ایران وجود دارد.
با این حال، امیدهای هواداران ایتالیا چندان دوام نیاورد زیرا اِولینا کریستیلین، عضو اجرایی فیفا، خیلی زود احتمال حذف ایران از جام جهانی و جایگزینی ایتالیا را رد کرد. در همین راستا رئیس فیفا یک بار دیگر نیز به این شایعه واکنش نشان داده است.

جان اینفانتینو در واکنش به این شایعات گفت: "بیایید جدی باشیم. لطفاً… وقتی در مورد برگزاری جام‌جهانی در بازه زمانی دو سال یک بار صحبت می‌کنیم به این دلیل است که احساسات در این مسابقات باورنکردنی است.
ایتالیا تقریباً همیشه در این رقابت‌ها حاضر بوده و کشورهای دیگر نیز می‌خواهند خود را با مسابقات درگیر کنند. امید دادن به دیگر کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است. من به آنچه در کودکی تجربه کرده‌ام فکر می‌کنم و حیف است که بچه‌های دیگر امروز نمی‌توانند این کار را انجام دهند.‌ در این دنیای تقسیم شده، داشتن شانس بیشتری برای متحد شدن و انجام ورزش با هم مهم است.‌ در حال حاضر بهترین بازیکنان در بهترین لیگ‌ها بازی می‌کنند و بقیه حذف شده‌اند."

بیشتر بخوانید:

  • ادامه خانه‌نشینی مرد تاریخ‌ساز رئال

  • ستاره سابق قرمزها فعال محیط زیست شد/عکس

  • شاگردان مجیدی به دنبال ساخت یک خاطره بی‌نظیر برای استقلال

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *