واکنش تند باشگاه استقلال به ذوبی‌ها؛ ظرفیت خود را بالا ببرید!

واکنش تند باشگاه استقلال به ذوبی‌ها؛ ظرفیت خود را بالا ببرید!

باشگاه استقلال با انتشار متنی پاسخ بیانیه‌ باشگاه ذوب‌آهن علیه فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه استقلال با توهین‌آمیز خواندن بیانیه باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این باشگاه نوشت: «قبل از هر چیز، لطفاً کمی ظرفیت و تحمل خودتان را بالا ببرید. توهین‌هایی که در اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن به کار برده شده، همگی قابل پیگرد قانونی است و باشگاه استقلال حتماً شکایت لازم را در این مورد انجام خواهد داد.

فرهاد مجیدی در پاسخ به سرمربی حریف که گفته بود 90 دقیقه صاحب توپ بودند، چنین پاسخی را عنوان کرد که در هیچ محکمه و دادگاهی توهین یا بی‌احترامی محسوب نمی‌شود. به گواه سایت‌های آمار، مالکیت توپ دو تیم برابر بوده و مشخص نیست سرمربی حریف از کدام برتری آماری می‌گوید. واقعاً خنده‌دار است که خواسته‌اند سرمربی محترم استقلال از مردم اصفهان عذرخواهی کند. آنها با این جوسازی‌ها نمی‌توانند رابطه خوب باشگاه استقلال و سرمربی این تیم با مردم عزیز اصفهان را تحت تأثیر قرار بدهند و بهتر است به جای این حرف‌ها پاسخگوی نتایج‌شان باشند.

تمام تمرکز فرهاد مجیدی روی موفقیت استقلال است. ایشان در این فصل و به جز در نشست‌های خبری، با هیچکدام از رسانه‌ها گفت‌وگو نداشته‌اند و دوستان نیز با این جوسازی‌ها، قادر نخواهند بود که تمرکز کادر فنی را برای رسیدن به اهدافش به‌هم بزنند».

بیشتر بخوانید:

  • آخرین خبر از جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس

  • مهاجم استقلال جدا شد/عکس

  • مجیدی مثل کودکان ذوق زده شد!

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *