هواپیماهای خطوط هوایی

با توجه به اینکه تقاضا اغلب از عرضه پیشی می‌گیرد، ما اغلب با هواپیماهای خطوط هوایی دیگر قرارداد می‌بندیم تا مشتریان عادی خود را راضی نگه داریم.

HS125 ساخت بریتانیا انتخاب محبوب این دوره بود که به خاطر بهترین فضای کابین و عملکرد در کلاس خود مشهور بود. اگرچه بریتانیایی‌ها آن را در بین مشتریان آمریکای شمالی محبوب‌تر نشان دادند، زیرا این بازار بیش از 60 درصد از کل فروش این هواپیمای خاص را فراهم می‌کرد. دو بریتانیایی نمادین که از طرفداران این نوع بودند، کسی جز اسطوره های سینما، الیزابت تیلور و ریچارد برتون نبودند. فضای سر کابین ایستاده، سرویس بهداشتی مناسب و خدمات مهماندار باعث شد که حتی با ورود Learjet های سریعتر به صحنه، همچنان محبوب بماند.

در اواخر دهه 60، ما یک عملیات تاکسی هوایی را با ناوگان کوچکی از تاکسی های هوایی دو ملخی تشکیل  بلیط هواپیما دادیم. در این زمان نام شرکت به Air London تغییر یافت تا

منعکس کننده تغییر تمرکز تجاری باشد. بینگ کرازبی و کاترین هپبورن، نمادهای هالیوود که در بین رهبران تجاری و ستارگان بزرگ روز محبوبیت داشتند، هواپیمای بیگل ما را از گاتویک به سرزمین اصلی اروپا اجاره کردند.

دهه 80 با بیگ بنگ مالی که ثروت لندن را متحول کرد و آن را به یک پایتخت مالی برای رقیب بلیط هواپیما مشهد تهران  نیویورک تبدیل کرد، جای تعجب نیست که دهه 80 شاهد یک دوره رشد عظیم برای Air Partner بود. در اوایل دهه 1980، مفهوم جدیدی را در کارگزاری چارتر راه‌اندازی کردیم، به سمت یک کارگزار چارتر تمام وقت رفتیم و بخش‌های منشور و حمل و نقل گروه خود را معرفی کردیم، و در یک پایگاه داده یاب هواپیمای سفارشی سرمایه‌گذاری کردیم، که در آن زمان منحصر به فرد بود. پس از سه دهه به عنوان یک تجارت خانوادگی، ایر لندن، همانطور که در آن زمان شناخته می شد، در بورس اوراق بهادار شناور شد و تبدیل به تنها شرکت چارتر هوایی شد که به صورت عمومی فهرست شده بود که هنوز هم همینطور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *