هشدار مهدی ترابی به باشگاه پرسپولیس

هشدار مهدی ترابی به باشگاه پرسپولیس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: بازیکن پرسپولیس نسبت به روند تمدید قراردادهای باشگاه اعتراض کرد.

پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۳ بر یک مس رفسنجان را شکست داد. مهدی ترابی، بازیکن پرسپولیس پس از این دیدار اظهار کرد: بازی خوب و قشنگی بود. توانستیم آنطور که می‌خواستیم بازی کنیم. ان‌شاءالله همین روند را ادامه دهیم تا به صدر جدول بیاییم.

او درباره توقف استقلال در هفته بیستم گفت: تمرکز ما روی بازی‌های خودمان است چون می‌دانیم اگر سه امتیازها را جمع کنیم به صدر جدول می‌رسیم.

بازیکن پرسپولیس در واکنش به اعتراض مسی‌ها به گل دوم که هم‌تیمی‌شان روی زمین افتاده بود اما پرسپولیسی‌ها بدون توجه به او بازی را ادامه دادند، بیان کرد: چه کسی گل دوم را زد؟ من ندیدم و اگر بازیکنان دیگر هم می‌دیدند، توپ را بیرون می‌زدند.

ترابی درباره پاس گلی که داد و بازگشتش به صدر جدول بهترین گل‌سازها توضیح داد: این چیزها مهم نیست. اگر پرسپولیس ببرد، اگر تیم نتیجه بگیرد و هواداران خوشحال می‌شوند و ما خوشحال می‌شویم.

او درباره وضعیت مالی تیم و روند تمدید قراردادها اظهار کرد: دیگر صحبت ندارد. ما هیچ قدم رو به جلویی ندیده‌ایم و امیدوارم مشکلات حل شود. قرارداد هفت بازیکن ما تمام شده است. اگر برادری‌شان را ثابت نکنند، بازیکنان آنطور که می‌خواهند قراردادشان تمدید نمی‌شود. با من مذاکره‌ای نشده است. فقط گفته‌اند نامه زده شده ولی من نامه‌ای ندیدم.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره وضعیت سربازی‌اش توضیح داد: من ۲۷ سالم است و دانشجو هستم. می‌توانید از دانشگاه بوئین زهرا بپرسید.

بیشتر بخوانید:

حضور کریم باقری در برنامه تلویزیونی ممنوع شد

ادعای بزرگ نامزد رونالدو درباره ثروتش

دیگر سرمربی تیم‌ملی فوتبال نخواهیم داشت!

۲۵۷ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *