هالک ایرانی و ۱۹۰ سانتی‌متری آب رفت!

هالک ایرانی و ۱۹۰ سانتی‌متری آب رفت!

ماجراهای سجاد غریبی همچنان ادامه دارد و این بوکسور و شاید به عبارت درست‌تر بازیگر به اظهارنظرهای عجیبش ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ماجرای مارتین فورد و سجاد غریبی یک هفته می شود که نقل محافل ورزشی و غیرورزشی است و ابعاد جدیدی از ماجرای برخورد این دو مشخص شده است.

در حالی که همه به این نتیجه رسیدند که غریبی هالکی فتوشاپی بیشتر نیست به یک باره ویدیوی خصوصی از نشست این دو به اصطلاح بوکسور منتشر شد که ثابت کرد همان رویارویی هفته گذشته نیز نمایشی بیش نبوده که تمام پول و درامدش برای دو ورزشکار بوده است.

علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس درباره این موضوع گفت: غریبی و فورد هیچکدام ورزشکار حرفه ای نیستند. من در روزهای اخیر بسیار تحقیق کردم و با سجاد حرف زدم. او از شرایطی که برایش پیش آمده خیلی ناراحت بود. البته این نکته را هم باید بگویم که او حدود ۱۷۸ کیلو وزن داشت و حالا به ۱۳۰ کیلوگرم رسیده است. همه ما مقصر هستیم که در فضای مجازی به افراد توهم می‌دهیم چراکه ممکن است این اقدام موجب شود به خودشان آسیب برسانند. تخریب سجاد غریبی در شرایط کنونی تنها موجب بزرگ کردن مارتین فورد است. شاید بد نباشد به این نکته هم اشاره کنم که مبارزه غریبی و فورد قرار بود یک نمایش باشد و همه چیز از قبل نوشته شود. اعتقاد دارم سجاد را گول زدند. البته خودش هم مقصر بود چراکه بارها به وی گوشزد کردم باید دوره هایی را سپری کند و مواردی را یاد بگیرد و تنها دنبال موارد جانبی نباشد. اگر سجاد دوره ها را شرکت می کرد، حداقل برای فیگورگیری و مبارزه استایل مناسبی پیدا می کرد. حضور در این مبارزه درآمد مالی زیادی دارد. به همین دلیل می گویم، شاید اگر هر فرد دیگری جای غریبی بود، ممکن بود وسوسه شود. قول می دهم هر کدام از بوکسورهای میان وزن کشورمان از جمله میثم، شاهین و … با مارتین فورد مبارزه کنند، خیلی راحت او را شکست خواهند داد؛ چراکه یک قهرمان فیکِ مجازی و بازیگر است، نه ورزشکار. اعتقاد دارم اگر قلی زاده یا سیفی که از قهرمانان ووشوی کشور هستند را به مبارزه با فورد بفرستیم، در کمتر از یک دقیقه او را مچاله خواهند کرد.

حالا سجاد غریبی که از همان روز انتشار فیلم به دنبال جمع و جور کردن شرایط است جلوی استکی در آمده و انتقادات او را پاسخ داده است. غریبی که پیش از این ادعا می کرد ۱۹۰ سانتی متر قد داره حالا می گوید قدش از یک مترو ۷۵ سانتی متر بلندتر است!

بیشتر بخوانید:

مسابقه هالک ایرانی با فورد نمایشی طراحی شده است!

ببینید | تجمید پیج رسمی لیگ اروپا از مهدی طارمی

مدیریت استقلال و لزوم عذرخواهی از هواداران

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.