نکونام: از بی دقتی بازیکنان ناراضی هستم

نکونام: از بی دقتی بازیکنان ناراضی هستم

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: تیم خوب و پر مهره الغرافه را مجبور کردیم که مقابل ما دفاع کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد نکونام پس از تساوی یک بر یک مقابل الغرافه اظهار داشت: تیم ما می‌توانست بازی را ببرد. اگر با اختلاف ۲ یا ۳ گل می‌بردیم، نتیجه عادلانه‌ای اتفاق می‌افتاد. تیم خوب و پر مهره الغرافه را توانستیم کنترل کنیم و مجبورشان کردیم که دفاع کنند. می‌دانستیم که آنها بعد از دفاع روی ضد حمله فکر می‌کنند و روی ضربات ایستگاهی خطرناک هستند.

وی ادامه داد: نقاط قوت آنها را کنترل کردیم و در مالکیت توپ هم بهتر بودیم. ما در این بازی موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم و دو امتیاز را با بدشانسی از دست دادیم.

سرمربی فولاد گفت: الغرافه با مربی خوبی که دارد قابل احترام است. شناخت از فوتبال ایران دارد و دوستانی در ایران دارد که به او کمک کردند برای این بازی، اما ما نشان دادیم که هر تیمی را می‌توانیم تحت فشار قرار دهیم و نشان دادیم که اگر بدشانسی نباشد، می‌توانیم مقابل هر حریفی موفق شویم.

نکونام عنوان کرد: موقعیت‌های زیادی را به دست آوردیم که با بی دقتی از دست دادیم و از این موضوع ناراضی هستم. اما در مجموع از عملکرد بازیکنان و دوندگی آنها در این هوای شرجی رضایت دارم.

وی عنوان کرد: هدف و برنامه ما کاملا مشخص است. امروز سعی کردیم به گل برسیم. ۶ بازی را در این مرحله در پیش داریم و نیاز است که در تمام مسابقات تمرکز کافی داشته باشیم. تمام فکر و تمرکز ما روی بازی بعدی است. مقابل الغرافه بازی خوبی کردیم و فکر می‌کنم همه ما را تحسین کنند. بازی کردن در این آب و هوا و با تیمی که با ۱۱ نفر در زمین خود دفاع می‌کند، سخت است که در تمام زمان‌ها موقعیت ایجاد کنیم. دروازه بان یک بار هم در چارچوب توپ نگرفت، اما در مقابل موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم. نگاه ما به بازی‌های آینده است.

بیشتر بخوانید:

  • پرسپولیس استقلال را وسوسه کرد

  • روزهای سخت سلطانی‌فر و سجادی در خیابان سئول!

  • مردی که تلخ‌ترین شب مربیگری فرهاد مجیدی در استقلال را رقم زد

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *