مهدی پور: برای حفظ صدرنشینی به مصاف پرسپولیس می‌رویم

مهدی پور: برای حفظ صدرنشینی به مصاف پرسپولیس می‌رویم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: همین که بازی به بازی جلو برویم و سعی کنیم امتیازات را بگیریم بهترین کاری است که می‌توانیم انجام بدهیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی مهدی‌پور پس از برد استقلال مقابل صنعت نفت اظهار داشت: خداراشکر بازی سختی بود. حریف تیم خیلی خوبی است. هفته قبل هم پرسپولیس را شکست داده بود. با تلاش همه بچه‌ها توانستیم سه امتیاز را بگیریم. با توجه به شرایط جدول و همچنین اینکه بازی قبل از دربی بود، این مساله برای همه ما خیلی مهم بود.

هافبک استقلال در مورد تداوم صدرنشینی و شکست ناپذیری این تیم عنوان کرد: از اول فصل هم مبنای ما این بود که بازی به بازی جلو برویم. در هر بازی استراتژی خودش بوده، با توجه به نظر کادرفنی بچه‌ها هم سعی کردند در هر بازی بهترین عملکردشان را داشته باشند. کلی نمی‌خواهم در مورد فصل صحبت کنم، همین که بازی به بازی جلو برویم و سعی کنیم امتیازات را بگیریم بهترین کاری است که می‌توانیم انجام بدهیم.

وی در مورد دربی و اینکه آیا استقلال در این بازی تدافعی است یا هجومی، گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. با توجه به تجربه‌ای که در این یکی دوسال به دست آوردم با بقیه بازی‌ها فرق می‌کند اما قطعا برای حفظ صدرنشینی مان وارد زمین می‌شویم. باز هم مثل بقیه بازی‌ها سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

بیشتر بخوانید:

  • منصوریان: نقطه تاریک بازی رفتار مجیدی بود

  • برتری استقلال در نبرد کاپیتان‌های سابق استقلال

  • سیزدهمین تأثیرگذاری یامگا روی گل‌های استقلال

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *