ممانعت از ورود بانوان بلیت به دست به ورزشگاه

ممانعت از ورود بانوان بلیت به دست به ورزشگاه

ایسنا نوشت: تعدادی از هواداران خانم با وجود در اختیار داشتن بلیت تاکنون نتوانستند برای تماشای بازی ایران و لبنان وارد ورزشگاه شوند.

در شرایطی که دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد آغاز می‌شود برخی هواداران تیم ملی از ساعتی قبل در مقابل این ورزشگاه تجمع کرده و منتظر بودند تا پس از باز شدن درب‌ها بتوانند وارد استادیوم شوند.

* در این میان برخی بانوان علاقه‌مند به تیم ملی هم که بلیت مسابقه را تهیه کرده بودند در مقابل ورزشگاه حضور داشتند اما ممانعت از ورود آنها به استادیوم سبب اعتراض آنها شد.

* با توجه به باز شدن درب شرقی ورزشگاه از حدود ساعت یک برخی هواداران مرد توانستند وارد استادیوم‌ شوند اما هواداران خانم در خیابان نتوانسته اند مجور ورود را کسب کنند.

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی حدود ساعت ۱۳:۴۵ از هتل پردیسان محل اقامت خود در مشهد خارج شده و به سمت ورزشگاه رفتند. اتوبوس‌های تیم ملی در شرایطی از ورزشگاه بیرون آمد که حدود ۱۰۰ نفر با تشویق بازیکنان و اعضای کادر فنی و عکس گرفتن از آنها تیم ملی را به سوی فرودگاه بدرقه کردند.

*برخی هواداران هم با دراگان اسکوچیچ عکس یادگاری گرفتند.

ممانعت از ورود بانوان بلیت به دست به ورزشگاه

بیشتر بخوانید

پرچم ایران در خیابان‌های قطر/ عکس

دلیل عصبانیت اسکوچیچ در سالن کنفرانس

آمار عجیب سردار آزمون در سال ۲۰۲۲/ عکس

۲۵۱۲۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *