معجزه برنابئو؛ بازگشت رئال به سوی فینال لیگ قهرمانان

معجزه برنابئو؛ بازگشت رئال به سوی فینال لیگ قهرمانان

رئال‌مادرید از شکست مقابل منچسترسیتی پیروزی ساخت تا برای هفدهمین مرتبه راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در دومین دیدار از دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال‌مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف منچسترسیتی رفت و با برتری ۳-۱ مسیر فینال پاریس را در پیش گرفت.

نیمه نخست با فرصت‌سوزی هردو تیم همراه شد. سیلوا و ژسوس بهترین موقعیت‌های سیتی را هدر دادند و برای رئال هم وینیسیوس و بنزما در گلزنی ناکام بودند. در نیمه دوم هم سیتی به نوعی کنترل بازی را به دست گرفت و بازی را از تب و تاب انداخت تا به حریف کمتر فرصت گل بدهد. برنامه زیرکانه پپ در دقیقه ۷۳ نتیجه داد و محرز پاس سیلوا را با شوت پای‌چپ تبدیل به گل نخست برای سیتی کرد. آنچلوتی تلاش کرد با به زمین فرستادن رودریگو، کاماوینگا و آسنسیو ورق را به سود تیمش برگرداند. کهکشانی‌ها سرانجام در دقایق پایانی به بازی برگشتند. ابتدا رودریگو در دقیقه ۹۰ با پاس بنزما کار را به تساوی کشاند و سپس در دقیقه ۲+۹۰ باز هم همین ستاره جوان با ضربه سر گلزنی کرد تا همه‌چیز به تساوی کشیده شود. بازی در ۹۰ دقیقه با برتری ۲-۱ مادریدی‌ها تمام شد و به وقت اضافه رفت. بنزما بعد از این که پنالتی گرفت، خودش آن را در دقیقه ۹۵ تبدیل به گل سوم رئالی‌ها کرد. سیتیزن‌ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند برای جبران جلو کشیدند،

به این ترتیب رئال‌مادرید که با ۱۳ قهرمانی پرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان اروپا است راهی فینال شد و یک مرتبه دیگر مثل سال ۲۰۱۸ به مصاف لیورپول خواهد رفت.

دیدار این دو تیم در فینال شنبه ۷ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه پارک دپرانس پاریس برگزار می شود.

۲۵۸ ۲۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.