مطهری: قوی‌تر از بهانه‌ها باش

مطهری: قوی‌تر از بهانه‌ها باش

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ناامید نمی‌شویم، چون جنگیدن و قهرمان شدن در خون پرسپولیس است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: با این شروع می‌کنم که این هم یک سبک فوتبال است. هوادار اگر این سبک را انتخاب کرده من راجع به تیم آنها حرفی نمی‌زنم. آنها اگر این سبک را انتخاب کرده‌اند ما باید شرایط‌مان را بهتر می‌کردیم. تمام مدل‌های حمله را تمرین کرده بودم. موقعیت‌های مختلفی هم داشتیم.

وی ادامه داد: اگر ابتدای مسابقه به گل می‌رسیدیم شرایط فرق می‌کرد. ابتدا از دو طرف حمله کردیم و وقتی آنها متوجه برنامه ما شدند کانال‌های کناری را بستند. سعی کردیم موقعیت شوت‌زنی ایجاد کنیم که دروازه‌بان آنها خوب کار کرد. در نهایت باید بگویم به سبک انتخابی تیم هوادار احترام می‌گذارم، اما ما فوتبال خیلی خوب و رو به جلویی بازی کردیم و متاسفانه توپ‌های ما گل نشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درموردعملکرد تیم داوری در این مسابقه خاطرنشان کرد: اصلاً نمی‌خواستم درمورد داوری صحبت کنم. نمی‌دانم داوری‌ها در هفته‌های اخیر چرا دوست دارند بازی‌های پرسپولیس مساوی شود. درمورد تیم داوری حرف ندارم و تنها یک نکته می‌گویم؛ نیمه اول 3 دقیقه وقت اضافه داشت؟ خدا را شاهد می‌گیرم نمی‌خواستم حرفی بزنم، چون وقتی حرف می‌زنم برخی‌ها می‌گویند «قوی‌تر از بهانه‌ها باش»، اما من بهانه نمی‌آورم. مسئولیت این نتیجه با کادر فنی است. این بهانه نیست، بلکه واقعیتی است که اتفاق افتاد.

مطهری ادامه داد: سبک بازی تیم حریف در لحظاتی ما را تحت تاثیر قرار داد. سبک بازی حریف ممکن است تیم را عصبی کند. این موضوع را گوشزد کرده بودیم و اعتقاد داریم که تیم بزرگی مانند پرسپولیس نباید تحت تاثیر قرار بگیرد. آخر بازی هم همین را به بازیکنان گفتم که آنها دنبال همین شرایط بودند، اما ما در همین لحظات باید بزرگی خود را نشان دهیم. در شروع مسابقه و بین دو نیمه این نکات را به بازیکنان گفته بودیم، اما در لحظاتی از بازی بازیکنان عصبی شدند و تمرکز خود را از دست دادند.

وی گفت: ما تسلیم نمی‌شویم. جنگیدن و قهرمان شدن در خون پرسپولیس است. بازهم برای قهرمانی می‌جنگیم، چون این وظیفه ما است. باید حرفه‌ای فکر کنیم و لیگ را پرقدرت ادامه دهیم و منتظر نتایج سایر تیم‌ها باشیم. در 7 هفته اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. ما محکم و امیدوارانه کار خود را ادامه می‌دهیم تا به هدف‌مان برسیم.

مطهری درخصوص آخرین شرایط حامد لک و علت غیبت وی در بازی امروز، تصریح کرد: اصلاً بحثی وجود نداشت و ما اجازه نمی‌دهیم بحثی ایجاد شود. بازیکن اجازه بحث کردن ندارد. هرکسی به وظایف خودش آشنا است. حامد یک اشتباه کرد و از تمرین گروهی منع شد و اصلاً بحث درگیری مطرح نبود. در تیم ما همه چیز بر اساس احترام است. خط خوردن حامد لک انضباطی بود و چون تمرکز وی کمی پایین آمده بود این اتفاق تلنگری برای او باشد. مربیان همیشه با این چالش‌ها روبرو هستند و این اتفاق یک راهکار است.

بیشتر بخوانید:

  • هافبک پرسپولیس از بازی بعدی محروم شد

  • طارمی نیمکت‌نشین شد، محبی خط خورد

  • حواشی عجیب پایان بازی پرسپولیس و هوادار

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *