مسابقه هالک ایرانی با فورد نمایشی طراحی شده است!

مسابقه هالک ایرانی با فورد نمایشی طراحی شده است!

فارس نوشت: سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اعتقاد دارم سجاد غریبی فریب خورد و در این ماجرا همه ما مقصر هستیم.

علیرضا استکی درمورد حواشی مربوط به مبارزه سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی با مارتین فورد اظهار داشت: قرار بود من هم به عنوان مربی، سجاد را در این مبارزه همراهی کنم. غریبی پسری متدین، مذهبی، با خدا و خوب است. فکر می کنم با توجه به شرایطی که وجود داشت، هر آدم دیگری هم جای او بود، این موقعیت را از دست نمی داد.

وی با بیان اینکه نباید خیلی سجاد را اذیت کنیم، عنوان کرد: از حالا باید شرایطی فراهم کنیم که اتفاقات بعدی رخ ندهد. با دامن زدن به حواشی اخیر، یک آدم فیک و دکور به نام مارتین فورد را بزرگ می کنیم. اعتقاد دارم اگر قلی زاده یا سیفی که از قهرمانان ووشوی کشور هستند را به مبارزه با فورد بفرستیم، در کمتر از یک دقیقه او را مچاله خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: غریبی و فورد هیچکدام ورزشکار حرفه ای نیستند. من در روزهای اخیر بسیار تحقیق کردم و با سجاد حرف زدم. او از شرایطی که برایش پیش آمده خیلی ناراحت بود. البته این نکته را هم باید بگویم که او حدود ۱۷۸ کیلو وزن داشت و حالا به ۱۳۰ کیلوگرم رسیده است.

استکی درمورد اینکه گفته می شود غریبی با این اقدام خود آبروی ایران را زیر سوال برده است، تصریح کرد: بحث ملی نیست و کاملاً شخصی است. این دو نفر به واسطه تیم رسانه ای و فضای مجازی که در اختیار دارند، این موضوع را بزرگ کردند. به نظر من اتفاق خاصی رخ نداده است.

وی ادامه داد: همه ما مقصر هستیم که در فضای مجازی به افراد توهم می‌دهیم چراکه ممکن است این اقدام موجب شود به خودشان آسیب برسانند. تخریب سجاد غریبی در شرایط کنونی تنها موجب بزرگ کردن مارتین فورد است. شاید بد نباشد به این نکته هم اشاره کنم که مبارزه غریبی و فورد قرار بود یک نمایش باشد و همه چیز از قبل نوشته شود.

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اعتقاد دارم سجاد را گول زدند. البته خودش هم مقصر بود چراکه بارها به وی گوشزد کردم باید دوره هایی را سپری کند و مواردی را یاد بگیرد و تنها دنبال موارد جانبی نباشد. اگر سجاد دوره ها را شرکت می کرد، حداقل برای فیگورگیری و مبارزه استایل مناسبی پیدا می کرد.

استکی در پاسخ به اینکه آیا درآمد میلیاردی حتی بابت شکست در مبارزه می تواند یکی از عوامل فریب خوردن غریبی باشد، تصریح کرد: دقیقاً همینطور است. حضور در این مبارزه درآمد مالی زیادی دارد. به همین دلیل می گویم، شاید اگر هر فرد دیگری جای غریبی بود، ممکن بود وسوسه شود.

وی عنوان کرد: قول می دهم هر کدام از بوکسورهای میان وزن کشورمان از جمله میثم، شاهین و … با مارتین فورد مبارزه کنند، خیلی راحت او را شکست خواهند داد؛ چراکه یک قهرمان فیکِ مجازی و بازیگر است، نه ورزشکار.

بیشتر بخوانید:

پرواز کشتی‌گیر جوان به سبک حسن یزدانی/عکس

مدافع استقلال رسما سرباز ملوان شد/عکس

وقتی حسن یزدانی شوکه شد!/عکس

۲۵۷ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *