مدیر برنامه‌های سردار آزمون پرسپولیس را سرکار گذاشت؟

مدیر برنامه‌های سردار آزمون پرسپولیس را سرکار گذاشت؟

خبرورزشی نوشت: درحالی که رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس خبر از حضور یک مهاجم اروپایی در تهران داده بود این سفر کنسل شد.

در خبرها آمده بود ژائو سیلوا به دلیل محدودیت پرسپولیس، از میان مهاجمان آزاد و بدون قرارداد انتخاب شده بود و قرار بر این بود که در تمرینات هم تست شود. اما با توجه به اینکه تیم او در لیگ چین در رتبه هشتم قرار گرفته بود نمی‌توانست طبق آیین نامه انتقال بازیکنان خارجی به لیگ برتر ایران بیاید.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه بعد از جدال جمعه گذشته مقابل آلومینیوم اراک وعده داده بود، تمامی‌مدارک مربوط به حضور این مهاجم پرتغالی در تهران بررسی شده است اما در آخرین لحظات با بررسی‌ها صورت گرفته آنها متوجه این موضوع شدند که قادر به خدمت گرفتن ژائو سیلوا به واسطه مشکلات آیین‌نامه و عدم صلاحیت وی در این زمینه، نخواهند بود و پرواز او پای پله‌های هواپیما ناکام ماند و بلیت برگشت خورد. گفته می‌شود برگشت خوردن بلیت این بازیکن رقمی حدود ۶۰ میلیون تومان به باشگاه پرسپولیس ضرر رسانده است!

نکته جالب اما اینکه شنیدیم پای مدیربرنامه‌های ایرانی سردار آزمون نیز وسط است! گویا او پیش از این (حدود ۱۰ روز قبل) نیز قول یک مهاجم برزیلی شاغل در لیگ پرتغال را به باشگاه پرسپولیس داده بود. مذاکرات انجام و قرار بر این شده بود باشگاه پرسپولیس مبلغ ۲۵۰ هزار یورو به خود بازیکن پرداخت کند. همچنین توافق اولیه حاصل شده بود که باشگاه پرتغالی نیز برای صدور رضایتنامه مهاجم برزیلی مبلغ ۲۵۰ هزار یورو دریافت کند اما…

درحالی که رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس خود را برای استقبال از این مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی آماده کرده بودند ناگهان حرف‌ها عوض شد: «۲۵۰ هزار یورو خود بازیکن می‌خواهد اما تیم پرتغالی ۵۰۰ هزار یورو نقد می‌خواهد!»

وقتی رضا درویش دلیل این تغییر نظر و درخواست پول نقد را می‌پرسد جواب می‌شنود: «به دلیل بدقولی باشگاه‌های ایرانی فقط این ۵۰۰ هزار یورو را نقد و به روز قبول می‌کنیم!» بر همین اساس معامله به رغم میل باطنی یحیی گل محمدی به هم می‌خورد تا اینکه گزینه جدید معرفی می‌شود.

شنیدیم مدیربرنامه‌های سردار آزمون از آئین نامه استفاده از بازیکنان خارجی در ایران خبر نداشته و تازه پس از تهیه بلیت در جریان قرار گرفته است!

حالا شنیده می‌شود دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس از این دو اتفاق شاکی شده و تصور می‌کنند مدیربرنامه سردار آزمون مهاجم سرشناس کشورمان آنها را سرکار گذاشته است!

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *