مدافع استقلال به دربی می‌رسد؟

مدافع استقلال به دربی می‌رسد؟

مدافع تیم استقلال که به دلیل مصدومیت بازی با صنعت نفت آبادان را از دست داده بود، مشکلی برای همراهی تیمش در دربی ندارد.

به گزارش میدان، محمد دانشگر مدافع تیم استقلال که برخلاف سال‌های اخیر فصل بی‌حاشیه‌ای را سپری می‌کند در جریان بازی با گل‌گهر سیرجان از ناحیه انگشت پا دچار مصدومیت شد. قرار بود نیمه اول بازی با گل‌گهر تعویض شود اما با اصرار خودش بازی کرد تا اینکه نیمه دوم جای خود را به سعید مهری داد.

دانشگر در تمرینات روزهای گذشته نتوانست با آبی‌پوشان تمرین کند و به همین دلیل بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر را از دست داد. به جای او رافائل سیلوا مدافع برزیلی به میدان رفت که اتفاقا عملکرد خوبی داشت تا رقیب جدی برای سایر مدافعان استقلال باشد.

دانشگر که برخی‌ها گفته بودند به دربی نمی‌رسد با بررسی وضعیت مصدومیت خود امروز متوجه شد که مشکلی برای همراهی استقلال در دربی نخواهد داشت. با رسیدن دانشگر دست کادرفنی استقلال برای انتخاب مدافع در دربی باز شد، چرا که علاوه بر دانشگر، نفراتی مثل روزبه چشمی، عارف غلامی و سیلوا نیز حضور دارند.

فرهاد مجیدی از ابتدای فصل از دفاع سه نفره استفاده کرده است و قصد دارد در دربی نیز از سه مدافع استفاده کند. حالا باید دیدار از بین این ۴ مدافع چه کسی باید برای دربی روی نیمکت بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *