مجیدی: در بازی فردا پنج غایب داریم

مجیدی: در بازی فردا پنج غایب داریم

سرمربی استقلال از غیبت قطعی دو مدافع اصلی تیمش در بازی فردا خبر داد و وضعیت دانشگر نیز نامشخص است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، استقلال و فجرسپاسی فردا در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. آبی پوشان این روزها درگیر مشکلات مربوط به خدمت سربازی دو مدافع خود حسین مرادمند و سیاوش یزدانی هستند و سرمربی این تیم نیز از غیبت این دو مهره اصلی تیمش در بازی فردا خبر داد.

مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر فجرسپاسی گفت: چندین بازی تیم فجر را نگاه کرده ایم. فکر می کنم با توجه به بازی هایی که انجام داده است، می توانسته است رتبه بهتری در جدول داشته باشد. نه تنها بازی فردا، بلکه تمام 12 بازی باقیمانده از حساسیت ویژه و تعیین کننده ای برخوردار است. در طول هفته با بازیکنان در مورد این مسئله صحبت کردیم. تنها فاکتور خیلی مهمی که برای بازی فردا هست، این است این است که بازیکنان بتوانند با تمرکز کامل در این مسابقه حاضر شوند و بتوانیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه کدام بازیکنان را برای دیدار برابر فجرسپاسی در اختیار ندارد، گفت: باشگاه یک ساعت پیش به من اعلام کرد که فردا آقایان سیاوش یزدانی و حسین مرادمند و آقای وریا غفوری را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار نداریم. محمد دانشگر نیز دچار آسیب دیدگی جزئی شده و ابوالفضل جلالی نیز سرما خورده است. باید ببینیم امروز وضعیت آنها چگونه خواهد بود و به دیدار فردا می رسند یا خیر.

مجیدی درخصوص اینکه آیا مرادمند و یزدانی از استقلال جدا خواهند شد یا خیر، گفت: توضیحات کامل تر از طریق سایت باشگاه خدمتتان ارائه می شود.

سرمربی استقلال درباره استقلال از عزیزبک آمانوف گفت: من نمی توانم درباره مسائل فنی صحبت کنم ولی قبلا نیز عرض کرده ام آمانوف بازیکن بسیار باکیفیتی است و فکر می کنم او به تیم ما خیلی کمک خواهد کرد و ان شالله در بازی فردا از ایشان استفاده می کنیم و امیدواریم که بتواند روند رو به رشدش را ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

  • واکنش قطری‌ها به رد شدن درخواست استقلال/عکس

  • غیبت یزدانی و مرادمند در بازی با فجر

  • هافبک تراکتور دوباره اخراج شد!

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *