مجیدی خودش کاپیتان بود اما یک جام را از استقلال گرفت

مجیدی خودش کاپیتان بود اما یک جام را از استقلال گرفت

تسنیم نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید: اگر مدیریت باشگاه استقلال می‌دانست دو مدافع آبی‌پوشان سرباز می‌شوند، چرا زودتر اقدامی نکرد؟

آتیلا حجازی درباره بحث مشکل سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند دو مدافع میانی تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: مسلماً تیمی که در کورس قهرمانی قرار دارد، با جدایی مدافعان اصلی ضربه خواهد خورد. وقتی از تیمی دو مدافعش را بگیرید و جایگزینی نداشته باشد، ضربه می‌خورد. آیا استقلالی‌ها نمی‌دانستند قرار است چنین اتفاقی بیفتد؟ چرا زودتر اقدام نکردند؟ مگر می‌شود به یکباره بگویند این دو بازیکن سرباز هستند و خیلی راحت خداحافظی کنند و بروند؟

وی با اشاره به ماجرای کنار گذاشتن وریا غفوری به دلیل مسئله انضباطی در تمرین روز گذشته گفت: اخبار تیم بزرگی مثل استقلال یا پرسپولیس نباید به بیرون درز پیدا کند. غفوری کاپیتان تیم است و می‌توانستند در فضای درون خانوادگی موضوع را حل کنند. ما از تیم دور هستیم و نمی‌توانیم اظهارنظر دقیقی داشته باشیم. سرمربی به مسائل تیم اشراف دارد ولی حضور کاپیتان در هر تیمی تاثیرگذار است، به طور مثال در لیگ یازدهم، استقلال با ۶ امتیاز در نیم فصل اول صدرنشین بود ولی به یکباره فرهاد مجیدی که کاپیتان تیم بود، رفت و یکی از دلایلی که باعث از دست رفتن قهرمانی شد، جدایی مجیدی بود. بهتر است اختلافات درون خانواده حل شود، هر چند بازیکن هم باید در چارچوب تیم باشد. شاید غفوری بی‌انضباطی کرده باشد و ما خبر نداشته باشیم.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص حواشی که این روزها این تیم درگیر آن شده است، تصریح کرد: برای تیمی که داعیه قهرمانی دارد و در صدر جدول است، اتفاقات حاشیه‌ای درست نیست. مهم‌تر از ماجرای غفوری، جدایی دو مدافع استقلال است و کار آبی‌پوشان خیلی سخت خواهد شد چون جایگزین مناسبی برای آنها ندارد. اگر می‌دانستید بازیکن قرار است در این مقطع برود، چرا با او قرارداد بستید؟ چرا نیم فصل به فکر جایگزین آنها نبوده‌اید و صالح حردانی را به جای دفاع وسط جذب کردید؟ باشگاه نمی‌دانست این دو بازیکن از اول اسفند مشمول هستند؟ مگر می‌شود یک هفته‌ای بگویند بازیکنان سرباز هستند. اگر می‌دانستند، چرا مدافع وسط جذب نکردند؟

بیشتر بخوانید:

مجیدی: در بازی فردا پنج غایب داریم

واکنش قطری‌ها به رد شدن درخواست استقلال/عکس

غیبت یزدانی و مرادمند در بازی با فجر

۲۵۷ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *