مجیدی:چرا همه دنبال زیبا بازی کردن استقلال هستند؟

مجیدی:چرا همه دنبال زیبا بازی کردن استقلال هستند؟

سرمربی استقلال از نمایش تیمش مقابل ذوب‌آهن تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پس از مصاف با ذوب‌آهن گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم، می‌خواهم درباره اتفاقی که در این چند هفته برای تیم ما رخ داده صحبت کنم. ما پانزده روز تمرین نکردیم. اکثر بازیکنان ما درگیر بیماری بودند. بعد از چهار روز تمرین مقابل هوادار بازی کردیم و سپس یک روز ریکاوری کردیم و یک روز تمرین کردیم. در ادامه صد و بیست دقیقه برابر پیکان بازی کردیم. امروز هم برابر ذوب‌آهن به میدان رفتیم. به هواداران و بازیکنانم این پیروزی را تبریک می‌گویم. یک پیغام به بازیکنانم دارم و می‌خواهم به ‌آن‌ها بگویم که شما فوق‌العاده هستید. با توجه به شرایطی که برای ما رخ داد، بازیکنانم با تمام وجود کار کردند و به تیم ذوب‌آهن هم خسته نباشید می‌گویم. بازی خیلی خوبی را مخصوصا در نیمه دوم شاهد بودیم.

وی در خصوص عملکرد حردانی گفت: وریا دو بازی به میدان رفته بود و سعی کردیم از بازیکنانی استفاده کنیم که بیشتر استراحت کرده بودند. آقای حردانی به خصوص در نیمه دوم فوق‌العاده بود. از او کاملا رضایت دارم و او از جوان‌های خوب ما است و امیدوارم در استقلال پیشرفت کند و در تیم ملی هم فیکس بازی کند.

مجیدی در خصوص عملکرد داوری اظهار کرد: من آخر بازی به داور گفتم که کل نود دقیقه من یکبار اعتراض کردم که همان یکبار را هم داور به من کارت زرد داد. در کل به نظرم داوری بسیار خوب بود.

او در واکنش به سوال خبرنگاری که اعتقاد داشت استقلال زیبا بازی نمی‌کند و به دنبال دلیل این موضوع بود، گفت: شما این سوال را از دیگر مربیان هم می‌پرسید؟ من دو بازی لیگ برتری دیگر را دیدم و هیچ چیزی در این بازی‌ها ندیدم. نمی‌دانم چرا همه به دنبال زیبا بازی کردن استقلال هستند. بازیکنان من فوق‌العاده و بهترین هستند. از آن‌ها ممنونم. با آن ها صحبت کردم و گفتم باید این روند را حفظ کنیم. کار سختی است ولی با وجود بازیکنانم فکر می‌کنم بتوانیم این کار را بکنیم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که تارتار مدعی شده که تیمش کاملا برتر از استقلال بوده، بیان کرد: آقای تارتار می‌توانند توپ را با خودشان به اصفهان ببرند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس و استقلال از صنعتی‌ها فاصله گرفتند/جدول

پرواز استقلال به صدر با یامگا

بازیکن پرسپولیس حقیقی را بدجور زخمی کرد!/عکس

۲۵۳ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *