ماجرای هیس طارمی به هواداران اسپورتینگ

ماجرای هیس طارمی به هواداران اسپورتینگ

دنیای ورزش تورنتو نوشت: باشگاه پورتو خوشحالی بعد از گل طارمی در بازی مقابل اسپورتینگ را پاسخی به اقدامات تحریک‌آمیز رقیب دانست.

تیم‌های فوتبال پورتو و اسپورتینگ لیسبون چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود پورتو تمام شد. در این مسابقه، مهدی طارمی و «اوانیلسون» برای پورتو گلزنی کردند تا این تیم گام بلندی برای صعود به فینال در زمین حریف بردارد.

باشگاه پورتو که برای سفر به لیسبون و انجام این مسابقه از سوی اسپورتینگ دچار مشکلاتی شده بود، بعد از این پیروزی با انتشار مطلبی به این اتفاقات واکنش نشان داد.

در خبرنامه باشگاه پورتو که درباره این بازی منتشر شده، آمده است: «پورتو به لیسبون رفت تا در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، اسپورتینگ را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست بدهد. گل‌های طارمی و اوانلیسون بهترین پاسخ و در واقع پاسخی قابل انتظار برای پورتو به جشنواره اقدامات تحریک آمیزی بود که تیم ما از زمان ورود به پایتخت با آن مواجه شد.»

شادی گل مهدی طارمی در این مسابقه و دعوت به سکوت هواداران اسپورتینگ هم نشان دهنده تنش‌هایی بود که قبل و در جریان این مسابقه بین دو تیم وجود داشت اما پورتو اسیر این جوسازی و اقدامات تحریک آمیز نشد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ‌سازی از اینجا شروع می‌شود!

مدیریت استقلال و لزوم عذرخواهی از هواداران

نفس راحت اسکوچیچ با برکناری عزیزی‌خادم!

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *