لیونل مسی بازنشسته می‌شود؟

لیونل مسی بازنشسته می‌شود؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: لیونل اسکالونی تاکید کرد به آینده فکر نمی‌کند و به تصمیم بازیکنانش برای بازنشستگی از تیم ملی احترام خواهد گذاشت.

لیونل مسی این هفته به این حقیقت اشاره کرد که ممکن است پس از جام جهانی قطر تصمیم به خداحافظی از بازی‌های ملی بگیرد. تصمیمی که لیونل اسکالونی به آن احترام خواهد گذاشت.

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین می‌گوید زمان مناسبی برای فکر کردن به آینده آرژانتین بدون لیونل مسی نیست، بلکه در عوض تا زمانی که این فوق ستاره را داریم، باید از بازی او لذت ببریم. مسی برنده ۷ توپ طلا پس از پیروزی ۳-۰ آرژانتین مقابل ونزوئلا در روز جمعه فاش کرد که آینده خود را پس از قطر ۲۰۲۲ ارزیابی خواهد کرد و ممکن است از بازی‌های ملی کناره گیری کند.

ستاره پاری سن ژرمن سال گذشته به آرژانتین کمک کرد تا اولین قهرمانی در کوپا آمریکا را از سال ۱۹۹۳ به دست آورد و اکنون برای اولین بار از سال ۱۹۸۶ به قهرمانی در جام جهانی فکر می‌کند. اسکالونی در هر صورت به تصمیم مسی احترام خواهد گذاشت و می‌پذیرد که این بازیکن ۳۴ ساله که ۸۱ گل در ۱۵۹ بازی ملی برای آلبی سلسته به ثمر رسانده است، نمی‌تواند برای همیشه به بازی در تیم ملی ادامه دهد.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل اکوادور گفت: پس از بازی در جام جهانی نه تنها مسی بلکه همه به ارزیابی خود خواهند پرداخت. من در ذهن بازیکنانم نیستم که بدانم آن‌ها به چه چیزی فکر می‌کنند. در هر صورت ما از حضور لیونل مسی در تیم‌مان لذت می‌بریم. لازم نیست به آینده فکر کنیم بلکه از شرایط حال لذت می‌بریم. این قانون زندگی است. فکر کردن به اینکه بعد از جام جهانی چه خواهد شد، بیهوده است.

آنخل دی ماریا یکی دیگر از افرادی است که به نظر می‌رسد به پایان دوران حرفه‌ای خود در آرژانتین نزدیک می‌شود.

هر دو تیم ملی آرژانتین و اکوادور صعود خود را به جام جهانی قطعی کردند و دیدار سه شنبه دو تیم کاملا تشریفاتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

این نامه را "یحیی" فقط بخونه!

پشت پرده تکذیب حمید استیلی/ اسکوچیچ به هم ریخت!

واکنش سردار آزمون به شایعات درگیری با اسکوچیچ/عکس

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.