لطفا بقیه دروازه‌بان‌های نیمکت‌نشین را هم به تیم‌ملی دعوت نکنید!

لطفا بقیه دروازه‌بان‌های نیمکت‌نشین را هم به تیم‌ملی دعوت نکنید!

ورزش سه نوشت: دروازه بان سابق تیم ملی نسبت به غیبت پیام نیازمند در اردوی تیم ملی گلایه دارد و می گوید که دعوت نشدنش سرمایه سوزی است.

رحمان احمدی درباره شرایط تیم ملی فوتبال قبل از دیدار با کره جنوبی بیان کرد: من فکر می کنم تیم ملی ایران با آرامش خوبی به کره جنوبی سفر کرده است. این تیم نتایج خوبی گرفته و فشاری روی تیم ما نیست. بازی های ایران و کره همیشه حساسیت داشته اما حساسیت این بازی برای کره بیشتر است؛ چراکه آنها مدت ها است در جدول رده بندی پایین تر از ایران هستند و می خواهند سرگروه باشند. این که پایین تر از ایران باشند، برای کره ای ها اتفاق خوبی نیست و به همین خاطر آنها با فشار واسترس بیشتری وارد زمین می شوند.

دروازه بان سابق تیم ملی که در بازی آخر انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ در سئول مقابل کره بازی کرد و عملکرد درخشانی داشت و عامل صعود ایران شد، گفت: شرایط آن بازی را شما اصلا نمی توانید با بازی فردا مقایسه کنید. آن بازی مثل دیدار با استرالیا بود. ما اگر نمی بردیم، هیچ فرصتی برای جبران نداشتیم. آن بازی آنقدر حساس بود که فشار وحشتناکی را همه تحمل می کردیم اما خدا لطف کرد و توانستیم برنده از آن میدان سخت خارج شویم. الان اما تیم ملی صعود کرده و فشاری را تحمل نمی کند. همین آرامش به تیم ملی کمک می کند.

دروازه بان سابق تیم ملی با اشاره وضعیت گلرهای ایران برای دیدار با کره تاکید کرد: بیرانوند مدت زیادی است که در اردوها حضور دارد ودر شرایط تیم ملی است. از طرف دیگر عابدزاده هم مدتی است بازی می کند و شرایط خوبی دارد. سیدحسین هم در لیگ شرایط خوبی داشت و دعوت شده است. از نظر فیزیکی گلرهای خوبی در تیم ملی حضور دارند.

مربی گلرهای سپاهان که سال گذشته در این تیم با پیام نیازمند کار کرده، درباره عدم دعوت از این دروازه بان گفت: ما هر نظری درباره دعوت بازیکنان به تیم ملی داشته باشیم، آخرش به این می رسیم که باید به نظر و سلیقه سرمربی تیم ملی احترام بگذاریم و ایرادی نگیریم. اما اعتقاد شخصی ام این است که اگر پیام نیازمند به خاطر بازی نکردن در تیم باشگاهی اش دعوت نشده، سایر بازیکنانی که در باشگاهشان بازی نمی کنند هم نباید دعوت بشوند.

او در ادامه گفت: ما گلرهای خوب زیادی در لیگ برتر و خارج از ایران داریم. البته در بین دروازه بان های لژیونر فقط امیر عابدزاده در تیم باشگاهی اش بازی می کند. هرچند که نمی توانیم نظر سرمربی تیم ملی را زیر سوال ببریم، اما درباره شخص پیام باید بگویم که نیازمند یکی از گلرهای خوب و آینده دار فوتبال ایران است و اگر می خواهیم سرمایه سوزی کنیم، نباید پیام را به تیم ملی دعوت کنیم.

بیشتر بخوانید:

ورزشگاه جام‌جهانی سئول در آستانه پُرشدن

امیری: بازی‌های ایران و کره‌جنوبی همیشه زیبا بوده است

قهرمانی دختران هندبال ایران در آسیا با حضور تیم‌های درجه دو!

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *