قانون سراغ جادوگرها برود

قانون سراغ جادوگرها برود

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد وجود جادو و جنبل در فوتبال ایران واکنش نشان داد.

محمد پنجعلی در گفت و گو با میدان، درباره شرایط پرسپولیس پیش از بازی جمعه با نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: واقعیت این است که پرسپولیس نباید هفته گذشته به صنعت نفت می‌باخت، حتی آن بازی نباید مساوی هم می‌شد. پرسپولیس در عین برتری در آبادان باخت.
وی ادامه داد: مسلما بازی با نفت مسجدسلیمان آنهم در زمین این تیم سخت است، اما باتوجه به شرایط جدول پرسپولیس دیگر نباید امتیاز از دست بدهد. پرسپولیس اگر می‌خواهد برای ششمین سال پیاپی قهرمان شود باید این مدل بازی‌ها را ببرد. من امیدوارم که در نهایت پرسپولیس بتواند جمعه یک پیروزی با ارزش را کسب کند.
پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا اختلاف ۶ امتیازی این تیم با استقلال در صدرجدول جبران می‌شود یا خیر؟ گفت: چرا جبران نشود؟! ۹ بازی باقی مانده که یکی از آنها بازی رو در رو با خود استقلال است. پرسپولیس باید همه ۹ بازی را ببرد تا به قهرمانی برسد. به نظر من تا پایان فصل فراز و نشیب زیادی داریم و در نهایت پرسپولیس استحقاق قهرمانی دارد.
پنجعلی در واکنش به اینکه چند روزی است شایعه شده برخی تیم‌های لیگ برتری مثل استقلال از جادوگر استفاده می‌کنند، تاکید کرد: با وجود اینکه متاسفانه در فوتبال ما این مسئله رواج دارد، اما مطرح کردن آن به جامعه ضربه می‌زند. دنبال این مسائل رفتن فقط آدم را به قهقرا می‌برد. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها به این مسائل اعتقاد دارند. رفتن دنبال این مسائل یعنی فراموش کردن خدا که این فاجعه است.
وی در پایان گفت: متاسفانه برخی افراد شیاد هستند که از این طریق درآمدهای نجومی هم دارند و مردم را سرکیسه می‌کنند. حالا که اسم و رسم این افراد معلوم است قانون باید سراغ جادوگرها برود و آنها را دستگیر کند. وجود این افراد و این کارها برای جامعه ما سم است. این افراد شیاد فقط مردم را فریب می‌دهد و متاسفانه در فوتبال ما هم این رفتارها رواج دارد که نهادهای مرتبط باید به این موضوع ورود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *