قاسمپور :نظر کمیته فنی مشورتی بود

قاسمپور :نظر کمیته فنی مشورتی بود

ایران‌ورزشی نوشت: ابراهیم قاسمپور عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال و بازیکن اسبق تیم ملی در رابطه با ماندن اسکوچیچ( با وجود اعلام نظر قبلی کمیته فنی) توضیحاتی داد.

ابراهیم قاسمپور عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال و بازیکن اسبق تیم ملی در رابطه با ماندن اسکوچیچ( با وجود اعلام نظر قبلی کمیته فنی) گفت: به درخواست هیات رییسه ما جلسه تشکیل دادیم و با توجه به یکسری از مستندات و مدارکی که داشتیم نظرمان را هم ارایه دادیم اما در نهایت هیات رییسه تصمیم گیرنده نهایی بود که آنها هم نظرشان روی ابقای سرمربی تیم ملی بود.

عضو کمیته فنی در ادامه افزود :نظری که کمیته فنی ارایه داده بود نظر مشورتی بود و قرار است در هفته های آتی نیز کمیته فنی تشکیل جلسه دهد .

قاسمپور در پایان گفت :برای اعضای کمیته فنی مهمترین مساله موفقیت تیم ملی و بالا ماندن پرچم کشورمان در مسابقات جام جهانی قطر است.چه بسا که همه یک هدف مشترک داریم و در این رابطه بحث من قاسمپور یا سرمربی تیم ملی و یا سایر ارکان فدراسیون نیست بلکه مهم تیم ملی است.ما باید پر قدرت در مسابقات جام جهانی حاضر شویم و مردم عزیز کشورمان شاهد بازیهای زیبا و پر قدرتی از بچه ها تیم ملی کشورمان باشند.

251 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *