غفوری: فکر قهرمانی از الان ساده لوحانه است

غفوری: فکر قهرمانی از الان ساده لوحانه است

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: الان شرایط و آمادگی خیلی خوبی دارم و می‌توانم در دربی به تیمم کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ووریا غفوری پس از دیدار استقلال مقال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: گرفتن این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود تا فاصله را حفظ کنیم. بعد از چندسال با اختلاف امتیاز بیشتری نسبت به پرسپولیس به پیشواز بازی بزرگ می رویم. خداراشکر همه چیز عالی است.

مدافع استقلال در مورد آمادگی خودش برای دربی گفت: بعد از آسیبی که در نیم فصل اول دیدم، الان شرایط و آمادگی خیلی خوبی دارم. می‌توانم به تیمم کمک کنم. حالا هرچقدر که بازی کنم.

غفوری در خصوص ادامه روند شکست ناپذیری استقلال و اینکه این قطعا تیم شانس اول قهرمانی است، عنوان کرد: هنوز هیچ چیزی قطعی وجود ندارد. هنوز بازی‌های سختی پیش رو داریم. فکر قهرمانی از الان خیلی ساده لوحانه است. باید هفته به هفته، با تمرکز کامل و متحدتر از همیشه جلو برویم. ان‌شاالله بازی‌ها را یکی یکی ببریم و به هدفمان برسیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد مساوی در دربی به نفع استقلال است و آیا این تیم دربی را با احتیاط بیشتری شروع می‌کند، گفت: نه، ما یک برنامه تیمی و تاکتیک خودمان را داریم. می‌رویم که طبق معمول و مثل هر هفته بازی خودمان را انجام بدهیم. بازی سختی است. تمرکز و انرژی بیشتری می‌خواهد. ان‌شاالله بتوانیم برنده باشیم.

مدافع استقلال در مورد اینکه فرهاد مجیدی اعلام کرده دوست دارد آخر فصل جام را در دست غفوری ببیند، اظهار داشت: احساس می‌کنم امسال تیم تر از هر سال دیگری هستیم.خیلی به قهرمانی امیدوار هستم. ان‌شاالله این اتفاق بیفتد.

غفوری در مورد گله های منصوریان از مجیدی، گفت: من متوجه نشدم.

وی در مورد اینکه چرا مربیان قدیمی استقلال با فرهاد مجیدی رابطه خوبی ندارند، اظهار داشت: سوال حاشیه‌ای نپرسید. همه چیز عالی است.

بیشتر بخوانید:

  • بررسی دو صحنه مشکوک بازی استقلال صنعت

  • مصطفوی: ما جوان‌تر و شجاع‌تر هستیم!

  • درگیری استقلالی ها در تونل آزادی

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *