عکس | رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می‌کند

عکس | رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می‌کند

باشگاه النصر اعلام کرد که آرزوی کودک سرطانی را برآورده می کند و کریستیانو رونالدو به دیدار او می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مدیریت باشگاه النصر در اقدامی قابل تحسین، به آرزوی محمد، کودکی که با بیماری سرطان مبارزه می کند، جامه عمل پوشاند و او قرار است به زودی با کریستیانو رونالدو دیدار کند.

ابتدا عبدالعزیز بن حمد خبرنگار عربستانی با انتشار توییتی نوشت: از مدت ها قبل محمد را می شناسم. بعد از ملاقاتی که با او داشتم، متوجه شدم که برای غلبه بر شوک ناشی از این بیماری که ویژگی‌های او را تغییر داده و لبخند را از روی لبش گرفته، به حمایت روانی مدیریت باشگاه النصر نیاز دارد.

او ادامه داد: محمد متیم یکی از طرفداران رونالدو است و او یک درخواست ساده دارد که به باشگاه بیاید و با اسطوره کریستیانو رونالدو عکس بگیرد. این درخواست برای او معنای زیادی خواهد داشت.

ساعاتی پس از این توییت، بن حمد پیام جدیدی را منتشر کرد که در آن از موافقت باشگاه النصر برای ملاقات کریستیانو رونالدو با محمد در بیمارستان خبر داد. او سپس به تشکر از مدیریت این باشگاه پرداخت.

رونالدو در فیفا دی کنونی توانست 2 بار برابر لیختن اشتاین و 2 بار مقابل لوکزامبورگ گلزنی کند و پس از بازگشت به عربستان، به دیدار کودک مبتلا به سرطان خواهد رفت.

عکس | رونالدو آرزوی کودک سرطانی را برآورد می‌کند

258258

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *